Strona główna » Contact – 2

AstralPool – kontakt z producentem basenów

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów z zakresu wyposażenia basenów i wanien SPA? Chcesz wstępnie oszacować koszt budowy basenu lub instalacji dodatkowych atrakcji wodnych, np. fontann czy wodnych placów zabaw? A może masz ochotę na zakup odkurzacza do basenu lub instalację oświetlenia basenowego?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z firmą AstralPool z siedzibą we Wrocławiu. Oferujemy możliwość przesyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie. Z przyjemnością udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania.

  • Al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław
  • (71) 360-49-30
  • office@astralpool.pl
  • GPS: 51.084854, 17.067036
  • Dyrektor Generalny:
    Dominik Witkowski
  • (71) 360-49-30
  • dwitkowski@astralpool.pl

  • Doradca Techniczny / Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami:
    Tomasz Czekała
  • (71) 360 49 31
  • tczekala@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Klientów Strategicznych:
    Marcin Rogala
  • (71) 360 49 33
  • mrogala@astralpool.pl

  • Menedżer Sprzedaży, Doradca Techniczny:
    Paweł Nowicki
  • (71) 360 49 36
  • pnowicki@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Klientów Kluczowych:
    Monika Orszewska
  • (71) 360 49 47
  • morszewska@astralpool.pl

  • Opiekun Kluczowych Klientów – Systemy Nawadniania:
    Michał Moraczewski
  • 695 915 874
  • mmoraczewski@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Klientów Kluczowych:
    Małgorzata Dworakowska
  • (71) 360 49 47
  • mdworakowska@astralpool.pl

  • Menedżer ds. Księgowo-Administracyjnych:
    Karina Poniatowska
  • (71) 360 49 44
  • kponiatowska@astralpool.pl

  • Magazyn:
    Zbigniew Kiełbasa / Andrzej Paszkowski
  • (71) 335 14 29
  • fluidra.magazyn@gmail.com
  • Menedżer Działu Technicznego i Handlowego:
    Lidia Konopka
  • (71) 360 49 39
  • lkonopka@astralpool.pl

  • Doradca Klienta Inwestycyjnego:
    Maciej Burkowski
  • 502 339 728
  • mburkowski@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Handlowej:
    Sylwia Pilchowiec
  • (71) 360 49 42
  • spilchowiec@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Handlowej:
    Urszula Łupina
  • (71) 360 49 38
  • ulupina@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta:
    Piotr Jaworski
  • (71) 360 49 43
  • pjaworski@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta / Dział Nawadniania:
    Patrycja Tchórzewska
  • (71) 360 49 41
  • ptchorzewska@astralpool.pl

  • Opiekun Klientów Kluczowych, Doradca Techniczny / Oddział Warszawa:
    Łukasz Cieślak
  • 693 231 116
  • lcieslak@astralpool.pl

  • Logistyk:
    Ewa Milewska
  • (71) 360 49 37
  • emilewska@astralpool.pl

Znajdź nas na Facebook