Producent basenów i akcesoriów basenowych | AstralPool Wrocław
Strona główna
Chcesz poznać cenę swojego basenu?NAPISZ DO NAS
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy basenowychPrzejdź do strony

Producent basenów i akcesoriów basenowych

Witamy na stronie internetowej firmy FLUIDRA, właściciela marek AstralPool i Zodiac – producenta basenów i akcesoriów basenowych.

Jeżeli chcesz stworzyć swój własny basen ogrodowy, producent Fluidra pozostaje do Twojej dyspozycji. Dzięki nam zaprojektujesz swój wodny świat oraz dobierzesz najróżniejsze akcesoria do basenów ogrodowych czy szeroko pojętych basenów kąpielowych i co najważniejsze, spełnisz swoje marzenia! Technika basenowa nie ma przed nami tajemnic – z chęcią pomożemy w realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów związanych z projektem basenu i jego budową.

W zakresie naszej działalności mieści się produkcja luksusowych basenów poliestrowych (oraz wielu innych technologii) i akcesoriów basenowych, a także sprzedaż kompletnego wyposażenia basenowego przeznaczonego zarówno dla obiektów publicznych, jak i prywatnych. Nasze usługi obejmują projektowanie oraz budowanie basenów przydomowych i hotelowych.

Zajmujemy się także instalacją oraz budową takich atrakcji wodnych jak fontanny czy wodne place zabaw.

W celu ułatwienia poruszania się po naszej stronie podzieliliśmy ją na trzy dedykowane strefy – dla inwestora, architekta oraz instalatora. W zależności od tego, jaką grupę reprezentujesz, w swojej strefie znajdziesz odpowiednie informacje.

• Inwestor dowie się więcej o systemach i akcesoriach, jakie może posiadać jego przyszły basen, oraz o rodzajach niecek basenowych, atrakcjach wodnych czy oświetleniu.
• Architekt znajdzie natomiast materiały przydatne do projektowania basenów publicznych i prywatnych, a także fontann i innych instalacji wodnych – zapewnimy mu wsparcie przy doborze technologii, urządzeń i wiele więcej. Będzie dzięki temu w stanie zaprojektować baseny na zamówienie oraz zaproponować ich interesujące wyposażenie.
• Z kolei instalator zarówno znany nam, jak i zupełnie nowy, odnajdzie duży wybór najróżniejszych produktów od naszych partnerów handlowych. Wszystkim gwarantujemy profesjonalne wsparcie techniczne, dobre ceny i adekwatną jakość urządzeń.

Nasza firma wchodzi w skład holdingu Fluidra S.A., który jest notowany na giełdzie w Madrycie. W jego asortymencie znajdują się najróżniejsze części, akcesoria do basenu ogrodowego i nie tylko. Oferta obejmuje ponad 40 000 produktów – od wyposażenia basenu i przybasenia, przez mozaiki basenowe i inne materiały wykończeniowe, po oświetlenie basenowe. Wśród naszego szerokiego asortymentu znajdują się także akcesoria na basen, służące do uzdatniania wody basenowej systemy wentylacji basenowej, odkurzacze basenowe, wanny spa, wyposażenie oczek wodnych i inne. Posiadamy doskonale wyposażony magazyn we Wrocławiu, dzięki czemu możemy zapewnić szybkie terminy realizacji zamówień na luksusowy basen i akcesoria basenowe. Dzięki zamówionym u nas produktom produkcja basenów ogrodowych odbywa się błyskawicznie. Gwarantujemy obsługę techniczną na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo techniczne i projektowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych usług (projektowania i składania zamówień na luksusowy basen), producent z chęcią na nie odpowie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Fluidra – firmą projektującą baseny ogrodowe. Producenci, tacy jak my, nie tylko pomogą stworzyć basen na zamówienie, ale przede wszystkim skonsultują przygotowywany projekt, a także doradzą w kwestii wyposażania basenów i innych wodnych atrakcji zarówno w strefach przydomowych, jak i hotelowych. Zapraszamy!

Producent luksusowych basenów

Jako ceniony producent luksusowych basenów poliestrowych i innych (ogrodowych, kąpielowych) możemy pochwalić się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Do tej pory udało nam się współpracować z wieloma hotelami i ośrodkami SPA, dla których mieliśmy przyjemność projektować luksusowe baseny ogrodowe. Produkcja oraz budowa basenów oparta jest na wcześniejszym wysłuchaniu oczekiwań klienta. Jako profesjonalni producenci basenów ogrodowych dołożymy wszelkich starań, aby nasz klient był usatysfakcjonowany.

Jeżeli chcesz, aby Twoje luksusowe baseny kąpielowe ogrodowe wyposażył w akcesoria basenowe producent o wieloletnim doświadczeniu, to świetnie trafiłeś. AstralPool to bardzo dobrze znana marka, pod którą kryje się doświadczony producent akcesoriów basenowych, niecki basenowej i basenów ogrodowych, który podejmie się realizacji Twojego projektu lub pomoże w jego stworzeniu od podstaw. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Zachęcamy do przejrzenia naszych projektów, które mogą posłużyć Ci jako inspiracja. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenie całej inwestycji, wypełnij formularz i wyceń swój basen! Nasi fachowcy szczegółowo wyjaśnią koszty projektowania, produkcji, budowy oraz doboru odpowiedniego wyposażenia.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Produkty ZODIACKliknij

Baza Danych Produktów „PDB”Szukasz instalatora, który pomoże Ci w sprawie basenu?KLIKNIJ
Masz pytania lub wątpliwości?Skontaktuj się z nami

Ostatnio w poradniku


Znajdź nas na Facebook