Producent basenów i akcesoriów basenowych | AstralPool Wrocław
Strona główna

Producent basenów i akcesoriów basenowych

Witamy na stronie internetowej firmy Fluidra, właściciela dwóch najbardziej rozpoznawalnych marek basenowych – ASTRALPOOL  i ZODIAC – oraz producenta basenów, a także niezbędnych dodatków do nich.

Jeżeli chcesz stworzyć własny basen, producent Fluidra pozostaje do Twojej dyspozycji. Jesteśmy wytwórcą basenów (m.in. poliestrowych), a także akcesoriów basenowych. Dzięki nam zaprojektujesz swój wodny świat oraz dobierzesz najróżniejsze dodatki do szeroko pojętych basenów kąpielowych, a co najważniejsze, spełnisz swoje marzenia! Jesteśmy wykwalifikowanym producentem niecek basenowych, przed którym tworzenie basenów nie ma tajemnic – z chęcią pomożemy w realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów związanych z projektem oraz produkcją niecek i akcesoriów basenowych, a także budową pływalni.

Chcesz poznać cenę swojego basenu?NAPISZ DO NAS

W zakresie naszej działalności mieści się produkcja luksusowych basenów poliestrowych oraz tych tworzonych z innych materiałów, a także niezbędnych dodatków do nich. Ponadto zajmujemy się sprzedażą kompletnego wyposażenia basenowego przeznaczonego dla obiektów publicznych i prywatnych. Nasze kompleksowe usługi obejmują projektowanie oraz budowanie basenów przydomowych i hotelowych. Ze względu na bogate doświadczenie związane z projektowaniem, a także produkcją basenów możesz być spokojny o sukces realizacji projektu. Przekonaj się o tym, wybierając u nas basen poliestrowy lub inny wykonywany na zamówienie.

Jesteśmy nie tylko cenionym producentem niecki basenowej, ale również zajmujemy się instalacją oraz budową rozmaitych atrakcji wodnych, takich jak fontanny czy wodne place zabaw. Tak kompleksową ofertą nie mogą pochwalić się wszyscy producenci basenów, a my owszem!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy basenowychPrzejdź do strony

PRODUKCJA ORAZ BUDOWA NOWOCZESNYCH BASENÓW I AKCESORIÓW BASENOWYCH – WROCŁAW

W celu ułatwienia poruszania się po naszej stronie podzieliliśmy ją na trzy strefy – dla inwestora, architekta oraz instalatora. W zależności od tego, jaką grupę reprezentujesz, w swojej strefie znajdziesz odpowiednie informacje.

  • Inwestor dowie się więcej o systemach oraz akcesoriach, jakie może posiadać jego przyszły basen, a także o rodzajach niecek basenowych, atrakcjach wodnych czy oświetleniu. Jako ceniony producent dokładamy wszelkich starań, by wszystko było zrozumiałe dla inwestora na każdym etapie naszej współpracy.
  • Architekt znajdzie natomiast materiały przydatne do projektowania basenów publicznych oraz prywatnych, a także fontann i innych instalacji wodnych – jako producent zapewnimy mu wsparcie przy doborze technologii, urządzeń oraz wiele więcej. Dzięki temu będzie on w stanie zaprojektować baseny kąpielowe na zamówienie, a także zaproponować ich interesujące uzupełnienie.
  • Z kolei instalator zarówno ten nam znany, jak i zupełnie nowy odnajdzie duży wybór najróżniejszych produktów od naszych partnerów handlowych. Doświadczeni producenci basenów i akcesoriów basenowych – tacy jak my – to gwarancja profesjonalnego wsparcia technicznego, dobrych cen, a także wysokiej jakości urządzeń. Jesteśmy z Wrocławia, ale zapraszamy osoby również z innych miejscowości.
Produkty ZODIACKliknij

BASENY I DODATKI BASENOWE NA ZAMÓWIENIE

Nasza firma wchodzi w skład holdingu Fluidra S.A., który jest notowany na giełdzie w Madrycie. W jego asortymencie znajdują się najróżniejsze części, akcesoria do basenów ogrodowych, ale nie tylko. Oferta obejmuje ponad 40 000 produktów – od wyposażenia basenu oraz przybasenia, przez mozaiki basenowe i inne materiały wykończeniowe, po oświetlenie basenowe. Wśród naszego szerokiego asortymentu znajduje się także osprzęt taki jak systemy wentylacji basenowej, odkurzacze basenowe, wanny SPA, wyposażenie oczek wodnych i inne. Posiadamy doskonale zaopatrzony magazyn, w związku z czym możemy zapewnić szybkie terminy realizacji zamówień na luksusowy basen oraz akcesoria basenowe. Dzięki zamówionym u nas komponentom produkcja basenów odbywa się błyskawicznie. Jako ceniony producent basenów kąpielowych, np. poliestrowych, gwarantujemy obsługę techniczną na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo techniczne i projektowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych usług (projektowania, budowy i składania zamówień na luksusowe baseny, np. poliestrowe), producent z chęcią na nie odpowie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Fluidra – firmą projektującą baseny i oprzyrządowanie do nich. Producenci, tacy jak my, nie tylko pomogą stworzyć basen na zamówienie, ale przede wszystkim skonsultują przygotowywany projekt, a także doradzą w kwestii doboru innych wodnych atrakcji w strefach przydomowych, jak również hotelowych. Zapraszamy!

Fluidra Pool Residential Loc 263 026 1024x683 - Start

Producent luksusowych basenów

Jako ceniony producent luksusowych basenów poliestrowych i innych możemy pochwalić się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Do tej pory udało nam się współpracować z wieloma hotelami, a także ośrodkami SPA, dla których mieliśmy przyjemność projektować luksusowe baseny. Produkcja, budowa oraz wyposażenie basenów odbywają się po wcześniejszym wysłuchaniu indywidualnych oczekiwań, a także wymagań klientów. Jako profesjonalni producenci basenów na zamówienie dołożymy wszelkich starań, aby nasz klient był usatysfakcjonowany.

Jeżeli chcesz, aby Twoje luksusowe baseny kąpielowe wyposażył w akcesoria basenowe producent o wieloletnim doświadczeniu, to świetnie trafiłeś. AstralPool jest dobrze znaną marką, pod którą kryje się doświadczony producent basenów. Chętnie podejmiemy się realizacji Twojego projektu lub pomożemy w jego stworzeniu od podstaw. Jako firma oferująca profesjonalną budowę basenów gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji! Zadbamy o jakość, nowoczesny design oraz trwałość naszych basenowych rozwiązań. Produkcja basenów i akcesoriów basenowych to dla nas codzienność – dla naszych fachowców nie stanowi żadnego problemu. Jeśli więc liczysz na solidną realizację, jesteśmy producentem, którego szukasz!

Zachęcamy do przejrzenia naszych projektów, które mogą posłużyć Ci jako inspiracja. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenie całej inwestycji, wypełnij formularz i wyceń swój basen! Nasi fachowcy szczegółowo wyjaśnią koszty projektowania, produkcji, budowy oraz doboru odpowiednich dodatków do basenu.

Nie czekaj i sprawdź sam, dlaczego warto wybrać baseny oraz gadżety basenowe właśnie od nas – sprawdzonego producenta!

Baza Danych Produktów „PDB”Szukasz instalatora, który pomoże Ci w sprawie basenu?KLIKNIJ
Masz pytania lub wątpliwości?Skontaktuj się z nami

Ostatnio w poradniku


Znajdź nas na Facebook