Producent basenów i akcesoriów basenowych | AstralPool Wrocław
Strona główna

Producent basenów i akcesoriów basenowych

Witamy na stronie internetowej firmy Fluidra, właściciela dwóch najbardziej rozpoznawalnych marek basenowych ASTRALPOOL  i ZODIAC – producenta basenów, a także akcesoriów basenowych.

Jeżeli chcesz stworzyć własny basen ogrodowy bądź poliestrowy, producent Fluidra pozostaje do Twojej dyspozycji. Dzięki nam zaprojektujesz swój wodny świat oraz dobierzesz najróżniejsze akcesoria do basenów ogrodowych czy szeroko pojętych basenów kąpielowych i co najważniejsze, spełnisz swoje marzenia! Technika basenowa nie ma przed nami tajemnic – z chęcią pomożemy w realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów związanych z projektem basenu ogrodowego, jego produkcją oraz budową.

Chcesz poznać cenę swojego basenu?NAPISZ DO NAS

W zakresie naszej działalności mieści się produkcja luksusowych basenów poliestrowych, ogrodowych (oraz wielu innych technologii) i akcesoriów basenowych, a także sprzedaż kompletnego wyposażenia basenowego przeznaczonego dla obiektów publicznych i prywatnych. Nasze kompleksowe usługi obejmują projektowanie oraz budowanie basenów przydomowych i hotelowych.

Jesteśmy nie tylko cenionym producentem niecki basenowej, ale również zajmujemy się instalacją oraz budową rozmaitych atrakcji wodnych, takich jak fontanny czy wodne place zabaw.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odkurzaczy basenowychPrzejdź do strony

Produkcja oraz budowa nowoczesnych basenów ogrodowych

W celu ułatwienia poruszania się po naszej stronie podzieliliśmy ją na trzy dedykowane strefy – dla inwestora, architekta oraz instalatora. W zależności od tego, jaką grupę reprezentujesz, w swojej strefie znajdziesz odpowiednie informacje.

  • Inwestor dowie się więcej o systemach oraz akcesoriach, jakie może posiadać jego przyszły basen, a także o rodzajach niecek basenowych, atrakcjach wodnych czy oświetleniu.
  • Architekt znajdzie natomiast materiały przydatne do projektowania basenów publicznych oraz prywatnych, a także fontann i innych instalacji wodnych – zapewnimy mu wsparcie przy doborze technologii, urządzeń oraz wiele więcej. Dzięki temu będzie on w stanie zaprojektować baseny kąpielowe na zamówienie oraz zaproponować ich interesujące uzupełnienie.
  • Z kolei instalator zarówno ten nam znany, jak i zupełnie nowy, odnajdzie duży wybór najróżniejszych produktów od naszych partnerów handlowych. Doświadczeni producenci basenów ogrodowych – tacy jak my – to gwarancja profesjonalnego wsparcia technicznego, dobrych cen, a także wysokiej jakości urządzeń.
Produkty ZODIACKliknij

Baseny i akcesoria basenowe na zamówienie – oddział Fluidry we Wrocławiu

Nasza firma wchodzi w skład holdingu Fluidra S.A., który jest notowany na giełdzie w Madrycie. W jego asortymencie znajdują się najróżniejsze części, akcesoria do basenu ogrodowego i nie tylko. Oferta obejmuje ponad 40 000 produktów – od wyposażenia basenu oraz przybasenia, przez mozaiki basenowe i inne materiały wykończeniowe, po oświetlenie basenowe. Wśród naszego szerokiego asortymentu znajdują się także akcesoria na basen, służące do uzdatniania wody basenowej – systemy wentylacji basenowej, odkurzacze basenowe, wanny SPA, wyposażenie oczek wodnych i inne. Posiadamy doskonale zaopatrzony magazyn we Wrocławiu, dzięki czemu możemy zapewnić szybkie terminy realizacji zamówień na luksusowy basen oraz akcesoria basenowe. Dzięki zamówionym u nas komponentom produkcja basenów ogrodowych odbywa się błyskawicznie. Jako ceniony producent basenów poliestrowych, ogrodowych czy kąpielowych gwarantujemy obsługę techniczną na najwyższym poziomie oraz fachowe doradztwo techniczne i projektowe.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych usług (projektowania, budowy i składania zamówień na luksusowe baseny ogrodowe bądź baseny poliestrowe), producent z chęcią na nie odpowie, gdyż technika basenowa jest mu naprawdę dobrze znana. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Fluidra – firmą projektującą baseny ogrodowe oraz akcesoria basenowe. Producenci, tacy jak my, nie tylko pomogą stworzyć basen na zamówienie, ale przede wszystkim skonsultują przygotowywany projekt, a także doradzą w kwestii wyposażenia i doboru akcesoriów do basenu oraz innych wodnych atrakcji w strefach przydomowych, jak również hotelowych. Zapraszamy!

Fluidra Pool Residential Loc 263 026 1024x683 - Start

Producent luksusowych basenów

Jako ceniony producent luksusowych basenów poliestrowych i innych (ogrodowych, kąpielowych) możemy pochwalić się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania. Do tej pory udało nam się współpracować z wieloma hotelami, a także ośrodkami SPA, dla których mieliśmy przyjemność projektować luksusowe baseny ogrodowe. Produkcja, budowa oraz wyposażenie basenów odbywają się po wcześniejszym wysłuchaniu indywidualnych oczekiwań, a także wymagań klientów. Jako profesjonalni producenci basenów ogrodowych na zamówienie dołożymy wszelkich starań, aby nasz klient był usatysfakcjonowany.

Jeżeli chcesz, aby Twoje luksusowe baseny kąpielowe ogrodowe wyposażył w akcesoria basenowe producent o wieloletnim doświadczeniu, to świetnie trafiłeś. AstralPool to dobrze znana marka, pod którą kryje się doświadczony producent akcesoriów basenowych, niecki basenowej, a także basenów ogrodowych, który podejmie się realizacji Twojego projektu lub pomoże w jego stworzeniu od podstaw. Jako firma profesjonalnie budująca baseny ogrodowe oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji! Zadbamy o jakość, nowoczesny design oraz trwałość naszych basenowych rozwiązań.

Zachęcamy do przejrzenia naszych projektów, które mogą posłużyć Ci jako inspiracja. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenie całej inwestycji, wypełnij formularz i wyceń swój basen! Nasi fachowcy szczegółowo wyjaśnią koszty projektowania, produkcji, budowy oraz doboru odpowiednich akcesoriów.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać baseny oraz akcesoria basenowe właśnie od nas!

Baza Danych Produktów „PDB”Szukasz instalatora, który pomoże Ci w sprawie basenu?KLIKNIJ
Masz pytania lub wątpliwości?Skontaktuj się z nami

Ostatnio w poradniku


Znajdź nas na Facebook