Aplikacja do obsługi basenu | AstralPool

Aplikacje

Strona główna » Aplikacje

Systemy do zdanej obsługi basenu

Zarządzanie basenem jeszcze nigdy nie było tak proste, przyjemne i szybkie, a to wszystko za sprawą dedykowanych temu aplikacji. Zanurz się już teraz w innowacji, dzięki której dbanie o prywatną nieckę stanie się miłym zajęciem, a nie przykrą koniecznością. Jeśli do tej pory jedynym, co Cię powstrzymywało od budowy czy montażu basenu, były obowiązki, które wynikały z jego posiadania – teraz możesz porzucić te obawy i postawić na całkowicie zdalny system sterowania. Oferowane przez nas aplikacje basenowe pobierzesz zaledwie w kilka minut (wystarczy kliknąć w jeden z poniższych kafelków, a następnie nacisnąć okienko z nazwą Zainstaluj). Odkryj korzyści PŁYNĄCE ze zdecydowania się na tego rodzaju technologię w codziennym dbaniu o własną nieckę.

Aplikacje do obsługi basenu – przeznaczone dla urządzeń mobilnych

Niejeden posiadacz prywatnej niecki chciałby mieć osobistego asystenta, który najbardziej czasochłonne, trudne oraz uciążliwe prace basenowe wykona za niego – w XXI wieku jest to możliwe! Proponowane przez nas aplikacje spełniają właśnie tak pożądaną przez wielu funkcję pomocnika. Dzięki nim zaplanujesz filtrację, ustawisz idealną temperaturę wody, a poza tym będziesz mógł monitorować jej stan 24 h/dobę lub nawet włączyć oświetlenie. Zdalne sterowanie własnym basenem z poziomu smartfona to udogodnienie, z którego warto skorzystać nie tylko ze względu na wygodę oraz dużą oszczędność czasu, ale również na bezpieczeństwo – za sprawą aplikacji będziesz doskonale wiedział, np. czy woda w niecce ma odpowiednie pH, a co za tym idzie – czy kąpiel w niej jest możliwa.

Aplikacja mobilna do obsługi basenu to innowacja, jakiej potrzebujesz! Kontroluj własną nieckę z każdego miejsca (i to 7 dni w tygodniu!), nawet będąc z dala od domu – w ciągu dnia, mając wolną chwilę, możesz za pomocą jedynie paru kliknięć przeprowadzić niezbędne prace. Dlatego gdy wrócisz już do swoich czterech kątów, nie musisz zaprzątać sobie głowy sprawdzeniem stanu wody w niecce czy też innymi obowiązkami związanymi z jej posiadaniem. Znakomicie zaprojektowany, jak również intuicyjny system do basenu zrobi to za Ciebie!

Co umożliwiają aplikacje basenowe? Najważniejsze funkcje:

  • pełne, kompletne, zdalne zarządzanie CAŁYM BASENEM w jednej aplikacji,
  • zaplanowanie czasu filtracji, kiedy woda ma być bardziej lub mniej filtrowana,
  • monitorowanie stanu czystości chemicznej wody,
  • monitorowanie i zmiana temperatury wody,
  • sterowanie oświetleniem basenowym,
  • sterowanie odkurzaczem z funkcją iQ,
  • sterowanie każdym innym urządzeniem (on/off) podłączonym do aplikacji specjalnym modemem,
  • monitoring zużycia energii elektrycznej.

Zdalne zarządzanie basenem – dla kogo?

Aplikacje basenowe są dedykowane wszystkim właścicielom niecek prywatnych, którzy pragną zarządzać nimi w najbardziej efektywny, w 100% komfortowy, bezpieczny, a zarazem szybki sposób. Poza tym z tego rodzaju inteligentnego, zdalnego systemu mogą również korzystać posiadacze obiektów z basenami, np. hoteli. Co więcej, ofertę tę kierujemy do wszystkich przyszłych inwestorów, aby od początku skorzystali oni z udogodnień, jakie niosą za sobą nowoczesne technologie, a w tym wypadku aplikacje przeznaczone dla urządzeń mobilnych. Dzięki temu zyskają oni wygodę, bezpieczeństwo, jak również oszczędność czasu, a ich basen będzie monitorowany w najlepszy możliwy sposób. Zaufaj nam!

Poznaj najlepsze aplikacje do obsługi basenu

Pozwala na dobór urządzeń do basenu

Pozwala na sterowanie z poziomu smartfona odkurzaczem ALPHA iQ oraz innymi produktami ZODIAC

Zdalna kontrola Twojego basenu z dowolnego miejsca 24 h/dobę

Zdalna kontrola basenów z dowolnego miejsca 24 h/dobę dla FIRM WYKONAWCZYCH

Aplikacja, która pozwala łatwo i intuicyjnie kontrolować wszystkie funkcje Twojego basenu oraz ogrodu

 Zdalny monitoring parametrów wody basenowej

Znajdź nas na Facebook