Elektryczne odkurzacze basenowe | AstralPool
Strona główna » Odkurzacze basenowe

Ręczne i automatyczne odkurzacze basenowe

odkuracze basenowe

Dbanie o czystość w zakresie obiektów wodnych stanowi nie lada wyzwanie – w grę wchodzi nie tylko efektywność, ale przede wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa. Poza tym trzeba pamiętać o dopasowaniu odpowiedniego sprzętu do rozmiaru obiektu… Robi się z tego naprawdę sporo aspektów koniecznych do uwzględnienia. Chcesz mieć pewność, że Twój basen zostanie właściwie wyczyszczony i to nie tylko przed czy po sezonie, ale także przez cały rok? Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia, jakim jest odkurzacz do basenów. Tego typu sprzęt pozwala utrzymać obiekt wodny w należytej czystości, jak również zapobiega namnażaniu się bakterii we wnętrzu niecki. W naszej ofercie znajdują się różnorodne odkurzacze do czyszczenia basenów – posiadamy modele ręczne, automatyczne, bezprzewodowe i wiele więcej. Poszukujesz tego typu rozwiązań? Zamiast robić domowym sposobem odkurzacz z pompy, lepiej kupić fachowy sprzęt – zyskasz wówczas pewność, że wyczyścisz obiekt w sposób dokładny oraz bezpieczny. Sprawdź dlaczego warto zainwestować w tego typu urządzenia oraz jaki odkurzacz do basenu będzie najlepszy w Twoim przypadku!

Odkurzacz do czyszczenia basenów – działanie

Czyszczenie dna basenu, jak również jego ścianek, wykonywane regularnie pozwala na zachowanie przejrzystości wody, a ponadto zapewnia odpowiednią higienę, uniemożliwiając rozprzestrzenianie się wirusów czy bakterii w wilgotnym środowisku. Aby przeprowadzić ten zabieg we właściwy sposób, konieczne jest użycie profesjonalnego sprzętu, czyli właśnie odkurzacza. To za jego pomocą zasysana jest zabrudzona woda, która następnie, będąc już oczyszczona, zostaje odprowadzona z powrotem do niecki. Zanieczyszczenia są gromadzone w urządzeniu bądź zostają poddane filtracji, w zależności od modelu. Chcesz mieć pewność, że dno Twojego obiektu wodnego będzie odpowiednio wyczyszczone? Postaw na jeden z naszych sprzętów! Zaopatrzenie się w odkurzacz wodny do basenu to inwestycja, która zwróci się w postaci ochrony zdrowia i uprzyjemni korzystanie z obiektu!

Odkurzacze basenowe – automatyczne, ręczne… Jaki sprzęt wybrać?

Odkurzacze do czyszczenia basenów można podzielić ze względu na sposób obsługi urządzenia. Dostępne są m.in. ręczne odkurzacze basenowe, które świetnie radzą sobie z zabrudzeniami w mniejszych obiektach wodnych. Tego typu sprzęt zwykle nie waży dużo, a jego konstrukcja składa się z teleskopowej rury, zbiornika na brud oraz końcówki czyszczącej. Odkurzacz ręczny sprawdzi się idealnie do basenu sezonowego, tj. ogrodowego. Jeśli potrzebujesz nieco większego, bardziej zaawansowanego urządzenia, możesz zdecydować się na odkurzacz basenowy automatyczny – bezprzewodowy, niewymagający do pracy Twojej ingerencji. Polecamy go szczególnie do wielkopowierzchniowych obiektów, w których ręczne czyszczenie dna mogłoby okazać się nieefektywne. Ponadto odkurzacze basenowe automatyczne (elektryczne) są w stanie wyczyścić także ścianki obiektu, czyniąc go jeszcze bardziej higienicznym. Wiesz już, jaki odkurzacz do czyszczenia basenu wybrać? Nie pozostaje nic innego, jak zakupienie go w naszym sklepie!

 

Zapraszamy do zapoznania się z modelami  https://zodiacpolska.pl/produkty/odkurzacze-basenowe/

Znajdź nas na Facebook