Kontakt z producentem basenów – firmą Astralpool | Wrocław
Strona główna » Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU





chcę porozmawiać o baseniejestem instalatorem chcę nawiązać kontaktjestem projektantem potrzebuję bardziej szczegółowych danychinny temat

Pełna treść zgody

Chcesz wstępnie oszacować koszt budowy basenu ? A może potrzebujesz odkurzacza do basenu lub innego produktu?
Tak naprawdę wszystko jedno jakie masz pytanie, odpowiemy na każde dotyczące naszej branży.
Po prostu daj nam znać. 
Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy.
Odpowiemy na pewno!

  • Al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław
  • 71 360 49 30
  • office@astralpool.pl
  • GPS: 51.084854, 17.067036
  • Dyrektor Generalny:
    Dominik Witkowski
  • (71) 360-49-30
  • dwitkowski@astralpool.pl

  • Doradca Techniczny / Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami:
    Tomasz Czekała
  • (71) 360 49 31
  • tczekala@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Klientów Strategicznych:
    Marcin Rogala
  • (71) 360 49 33
  • mrogala@astralpool.pl

  • Menedżer Sprzedaży, Doradca Techniczny:
    Paweł Nowicki
  • (71) 360 49 36
  • pnowicki@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Klientów Kluczowych:
    Piotr Jaworski
  • (71) 360 49 43
  • pjaworski@astralpool.pl

  • Opiekun Klientów Kluczowych, Doradca Techniczny / Oddział Warszawa:
    Łukasz Cieślak
  • (71) 360 49 41
  • lcieslak@astralpool.pl

  • Menedżer ds. Logistyki i Zakupów
    Ewa Milewska
  • (71) 360 49 37
  • emilewska@astralpool.pl


  • Menedżer ds. technicznych i operacyjnych
    Lidia Konopka
  • (71) 360 49 39
  • lkonopka@astralpool.pl

  • Doradca Klienta Inwestycyjnego:

  • (71) 360 49 30
  • office@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Handlowej:
    Sylwia Pilchowiec
  • (71) 360 49 42
  • spilchowiec@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Handlowej:
    Monika Orszewska
  • (71) 360 49 38
  • morszewska@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Handlowej:
  • (71) 360 49 47
  • office@astralpool.pl

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta i Dział Nawadniania:
    Patrycja Tchórzewska
  • (71) 360 49 41
  • ptchorzewska@astralpool.pl


  • Ksiegowa:
    Monika Wąsik
  • (71) 360 49 44
  • mwasik@astralpool.pl

Znajdź nas na Facebook