Niecki basenowe z tworzywa i ze stali nierdzewnej | AstralPool
Strona główna » Niecki basenowe

Niecki basenowe – gotowe propozycje

niecki basenowe

Chcesz w szybki sposób cieszyć się basenem w swojej domowej przestrzeni? Nie ma nic prostszego niż zdecydowanie się na niecki basenowe – gotowe formy, które po etapie montażu i uzupełnienia wodą nadają się już do użytkowania. To doskonała opcja, kiedy zależy Ci na kompletnym miejscu do pływania o ustalonym kształcie, konkretnej długości i szerokości. Wystarczy odpowiednio przygotowana powierzchnia zewnętrzna (lub wewnętrzna), wyprofilowana pod charakterystyczną formę niecki, by móc w krótkim czasie cieszyć się z posiadania przestrzeni kąpielowej. W naszej ofercie znalazły się zróżnicowane niecki basenowe, które możesz dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Niecki basenowe z tworzywa – poznaj naszą ofertę

W przypadku gotowych niecek basenowych wciąż masz możliwość zdecydowania o ich wyglądzie, kształcie oraz wykończeniu. Wybieraj spośród dostępnych tworzyw: posiadamy poliestrowe niecki basenowe, jak również modele wykonane ze stali nierdzewnej. Wszystkie z nich cechują się wysoką jakością wykonania, ponieważ obieramy sobie za cel tworzenie doskonałych wyrobów basenowych i świetnie nam to wychodzi. Poznaj teraz zalety każdych z naszych rozwiązań!

Co odróżnia od siebie niecki basenowe ze stali nierdzewnej od tych poliestrowych?

Niecka basenowa ze stali nierdzewnej cechuje się świetną jakością, doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych, przez co jest dedykowana zwłaszcza obiektom zewnętrznym. Świetnie znosi mrozy, a ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości, ponieważ stalowe ścianki oraz dno nie stanowią środowiska do rozwoju grzybów czy glonów. Niecki basenowe ze stali nierdzewnej są uznawane za niezwykle eleganckie i stylowe, przez co chętniej wybiera się je do luksusowych obiektów kąpielowych.

Niecka basenowa poliestrowa z kolei wyróżnia się wykonaniem z tworzywa sztucznego, tj. wieloma warstwami kompozytu, który charakteryzuje się wysoką twardością, a do tego nie potrzebuje metalowych usztywnień. Na etapie produkcji poliester jest na tyle elastyczny, że pozwala na tworzenie różnorodnych kształtów niecki basenowej – przez okrągłe, kwadratowe, aż po prostokątne czy nawet trójkątne. Niecka basenowa z poliestru, choć tańsza niż wersja ze stali nierdzewnej, pozostaje równie odporna, tj. nie odkształca się ani nie ulega uszkodzeniom mechanicznym.

Postaw na sprawdzonego producenta niecek basenowych

Niecka do basenu ma ogromne znaczenie na wygląd całego obiektu kąpielowego – zadbaj więc o to, by dobrze przemyśleć jej rodzaj oraz tworzywo, z jakiego będzie wykonana. Poliestrowe niecki basenowe, jak również te ze stali nierdzewnej czekają na Ciebie w naszej ofercie, dlatego nie zwlekaj i dokonaj zakupu już teraz! Służymy też fachowym doradztwem, jeśli wciąż zastanawiasz się, jaka niecka basenowa byłaby najlepsza w Twoim przypadku!

Znajdź nas na Facebook