Witamy w strefie instalatora

Projekt basenu – Strefa Instalatora

Poznajmy się bliżej!
Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług kompleksowych – od projektu basenu, przez wszystkie etapy montażu oraz instalacji, aż po serwis i konserwację. Oferujemy sprawdzone rozwiązania dla każdego typu basenu. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort użytkowania przy minimalizacji kosztów i czasu serwisu.
Zajmujemy się projektowaniem basenów przydomowych, hotelowych, rehabilitacyjnych oraz aquaparków. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zapewniając pomoc w doborze rozwiązań i technologii urządzeń. Nasi klienci mogą liczyć także na wsparcie i nadzór jakościowy w trakcie budowy inwestycji.
Miło nam zaprezentować Państwu nasze profesjonalnie opracowane katalogi: KONSTRUKCJE BASENOWE i WANNY SPA. Ponadto w naszej ofercie znajdują się:
  • interaktywne atrakcje wodne
  • atrakcje wodne ze stali nierdzewnej
  • mozaiki basenowe

Baza Danych Produktów (PDB)

W tym miejscu znajdą Państwo pełną charakterystykę naszych produktów – dane techniczne, instrukcje montażu, warunki eksploatacji, obowiązujące standardy i aprobaty, a także gamę materiałów informacyjnych: katalogi, ulotki, instrukcje montażu oraz zawsze aktualne cenniki. Do Państwa użytku jest także baza rysunków naszych urządzeń w formacie DWG.

Fluidra wprowadziła innowacyjny system nawigacji robotów czyszczących, które zadbają o wodny zbiornik z niezwykłą precyzją. Następcą systemu Aquasmart jest system GYRO, umieszczony we wszystkich naszych modelach odkurzaczy basenowych. dzięki któremu zyskamy lepsze pokrycie czyszczonej powierzchni – tzw skanowanie.

Gyro w sposób ciągły bada i koryguje kierunek poruszania się urządzenia, zapewniając uporządkowany ruch założonego algorytmu. Ma to wpływ na możliwość skrócenia czasu pracy urządzenia np. z 3 do 2 godzin. Dzięki zastosowaniu Gyro, robot basenowy w kilka sekund adaptuje się do warunków panujących na basenie – podlega tzw kalibracji, dzięki której może poprawnie przeprowadzić proces czyszczenia basenu.
Z pomocą synchronizacji ruchów, sysem Gyro znacznie ogranicza możliwość niepożądanego skrętu kabla zasilającego. System gwarantuje także możliwość używania odkurzacza czyszczącego w małych basenach, których szerokość nie przekracza 2,3 m.

Nasze odkurzacze mają także możliwość pracy w basenach plażowych, gdzie jeden z boków basenu nie ma ograniczenia (głębokość 0 m) – system Gyro skieruje odkurzacz w głębsze rejony danego basenu.

Przydarzył nam się błąd w sztuce?

WYPEŁNIJ FORMULARZ GWARANCYJNY
Znajdź nas na Facebook