Projektowanie i budowa basenów przydomowych, ogrodowych | Strefa Architekta | Astralpool

Witamy w strefie architekta

Strona główna » Strefa architekta

PROJEKTOWANIE I KONSULTACJE

Poznajmy się bliżej!

Holding Fluidra to światowy lider w produkcji oraz dystrybucji osprzętu basenowego marki AstralPool i Zodiac. Doskonale wiemy, że zaprojektowanie, a zarazem wybudowanie basenu ogrodowego czy też wewnętrznego nie jest łatwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ustawicznej pracy naszych działów R+D mamy do zaoferowania rzetelną, bogatą wiedzę. Potrafimy zaprojektować basen ogrodowy prywatny (np. przydomowy), publiczny, a także fontanny i inne instalacje wodne. Ponadto dopilnujemy, aby budowa przebiegała według wcześniej ustalonych warunków umowy.

Z naszą pomocą projektowanie i budowa basenów to nic skomplikowanego!

Oferujemy gotowe konstrukcje dla basenów np. Skypool czy Laghetto. Doradzimy również przy budowie basenu betonowego lub ze stali nierdzewnej.

Dzięki nam budowa basenu ogrodowego przydomowego z dobrze przemyślanego oraz zaprojektowanego materiału jest przejrzysta i odpowiednio przygotowana.

Projekt basenu – usługi

Projektując samodzielnie przydomowy basen, możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomagamy w zakresie:

  • doboru technologii i urządzeń,
  • zagospodarowania niecki basenowej i otoczenia basenu,
  • zagospodarowania przestrzeni SPA & Wellness.

Nasi doświadczeni projektanci wykonają branżowe projekty:

  • technologii uzdatniania wody w obiektach wodnych,
  • technologii fontanny multimedialnej,
  • i wiele innych.

Basen ogrodowy lub w domu – zadbamy o jego odpowiednią budowę!

Budowa basenu w domu to kosztowna realizacja, jednak efekt końcowy wart jest wszystkich nieprzyjemności związanych z remontem. Zakres naszej działalności nie ogranicza się do pomocy lub przygotowania projektu basenu. Zadbamy także o to, by budowanie basenu w domu (bądź w innym budynku) przebiegało zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami. Dołożymy wszelkich starań, by zrealizować projekt w terminie, bez względu na to, czy jest to budowa basenów kąpielowych krytych (wewnętrznych), czy też ogrodowych (zewnętrznych) – betonowych lub ze stali nierdzewnej. Zajmujemy się również ich późniejszym serwisem, a także konserwacją. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości zastosowania konkretnej technologii oraz kosztów budowy basenu, wanien SPA, fontann i innych atrakcji wodnych. Z naszą pomocą przydomowe oraz wewnętrzne baseny będą wyglądały tak, jak wymarzył to sobie ich użytkownik!

LAT DOŚWIADCZENIA

KRAJÓW

PRACOWNIKÓW

PRODUKTÓW

Baza Danych Produktów (PDB)

W tym miejscu znajdziesz pełną charakterystykę naszych produktów. Dzięki temu budowa basenu w domu, modelu przydomowego (ogrodowego) oraz fontanny multimedialnej nie będzie stanowiła problemu. Przedstawiamy dane techniczne, rysunki, a także katalogi. Do użytku jest również baza rysunków naszych urządzeń w formacie DWG. Udostępnione materiały, w tym rysunki części zamiennych, pozwalają dowiedzieć się, jak zbudować basen ogrodowy lub zainstalować konkretny element jego wyposażenia.

Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami - Tomasz Czekała (71) 360 49 31FORMULARZ KONTAKTOWY
Znajdź nas na Facebook