Projektowanie i budowa basenów przydomowych, ogrodowych | Strefa Architekta | Astralpool

Witamy w strefie architekta

Strona główna » Strefa architekta

Budowa basenu – projektowanie i konsultacje – strefa architekta

Poznajmy się bliżej!

Holding Fluidra to światowy lider w produkcji i dystrybucji osprzętu basenowego marki AstralPool i Zodiac. Doskonale wiemy, że wybudowanie basenu nie jest łatwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ustawicznej pracy naszych działów R+D, mamy do zaoferowania Państwu rzetelną i niezbędną wiedzę, dzięki której możemy prawidłowo zaprojektować basen ogrodowy: prywatny, publiczny, a także fontanny i inne instalacje wodne. Z naszą pomocą projektowanie i budowa basenów, bez względu na ich wielkość i rodzaj, to nic skomplikowanego. Nasze technologie umożliwiają dobór konstrukcji dla basenów np.: skypool, inoxpool. Zajmujemy się również budową basenu betonowego lub ze stali nierdzewnej. Zapewniamy, że takie rozwiązanie jest trwałe i niekosztowne. Budowa basenu ogrodowego z dobrze przemyślanego i zaprojektowanego materiału jest dzięki nam przejrzysta i odpowiednio poprowadzona.

Projekt basenu – usługi

Projektując samodzielnie przydomowy basen, możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomagamy w zakresie:

  • doboru technologii i urządzeń,
  • zagospodarowania niecki basenowej i otoczenia basenu,
  • zagospodarowania przestrzeni SPA & Wellness.

Nasi doświadczeni projektanci wykonają branżowe projekty:

  • technologii uzdatniania wody w obiektach wodnych,
  • technologii fontanny multimedialnej,
  • i wiele innych.

Budowa basenu w domu to kosztowna realizacja, jednak efekt końcowy wart jest nieprzyjemności związanych z remontem. Zakres naszej działalności nie ogranicza się do pomocy lub przygotowania projektu basenu. Zadbamy o to, by budowanie basenu przebiegało zgodnie z ustalonymi warunkami. Dołożymy wszelkich starań, by zrealizować projekt w terminie, bez względu na to, czy jest to budowa basenów kąpielowych krytych (wewnętrznych), czy ogrodowych (zewnętrznych). Zajmujemy się również późniejszym serwisem i konserwacją basenów. Z miłą chęcią odpowiemy też na wszystkie Państwa pytania dotyczące możliwości zastosowania konkretnej technologii oraz kosztów budowy basenu, wanien SPA, fontann i innych atrakcji wodnych. Z naszą pomocą przydomowe baseny będą wyglądały tak, jak wymarzył to sobie ich użytkownik!

LAT DOŚWIADCZENIA

KRAJÓW

PRACOWNIKÓW

PRODUKTÓW

Baza Danych Produktów (PDB)

W tym miejscu znajdą Państwo pełną charakterystykę naszych produktów. Dzięki temu budowa basenu w domu (przydomowego, ogrodowego) oraz fontanny multimedialnej nie będzie stanowiła problemu. Przedstawiamy dane techniczne, rysunki, katalogi. Do Państwa użytku jest także baza rysunków naszych urządzeń w formacie DWG. Udostępnione materiały, w tym rysunki części zamiennych pozwalają dowiedzieć się, jak zbudować basen ogrodowy lub zainstalować konkretny element wyposażenia basenu.

Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami - Tomasz Czekała (71) 360 49 31Więcej informacji
Znajdź nas na Facebook