Witamy w strefie architekta

Budowa basenu – Strefa Architekta

Poznajmy się bliżej!

Holding Fluidra to światowy lider w produkcji i dystrybucji osprzętu basenowego marki AstralPool. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ustawicznej pracy naszych działów R+D, mamy do zaoferowania Państwu rzetelną i niezbędną wiedzę do prawidłowego zaprojektowania basenu: prywatnego, publicznego, fontann i innych instalacji wodnych. Nasze technologie umożliwiają dobór konstrukcji dla basenów typu: skypool, inoxpool oraz ruchome dno czy przegroda.

Projekt basenu – usługi

Już na etapie projektowania basenu oferujemy wsparcie w zakresie:

  • doboru technologii i urządzeń
  • zagospodarowania niecki basenowej i otoczenia basenu
  • zagospodarowania przestrzeni SPA & Wellness

Nasi doświadczeni projektanci wykonają branżowe projekty:

  • technologii uzdatniania wody w obiektach wodnych
  • wentylacji hali basenowej i podbasenia
  • i wiele innych

Zakres naszej działalności nie ogranicza się do przygotowania projektu basenu, ale obejmuje również nadzór prac związanych z budową basenu oraz jego późniejszym serwisem i konserwacją. Z miłą chęcią odpowiemy też na wszystkie Państwa pytania dotyczące kosztów budowy basenu, wanien SPA, fontann i innych atrakcji wodnych.

LAT DOŚWIADCZENIA
KRAJÓW
PRACOWNIKÓW
PRODUKTÓW

Baza Danych Produktów (PDB)

W tym miejscu znajdą Państwo pełną charakterystykę naszych produktów – dane techniczne, instrukcje montażu, warunki eksploatacji, obowiązujące standardy i aprobaty, a także gamę materiałów informacyjnych: katalogi, ulotki, instrukcje montażu oraz zawsze aktualne cenniki. Do Państwa użytku jest także baza rysunków naszych urządzeń w formacie DWG.

Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami - Tomasz Czekała (71) 360 49 31

Więcej informacji
Znajdź nas na Facebook