Projektowanie i budowa basenów przydomowych, ogrodowych | Strefa Architekta | Astralpool

Witamy w strefie architekta

Strona główna » Strefa architekta

Budowa basenów zewnętrznych i wewnętrznych

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

Marzy Ci się basen ogrodowy lub wewnętrzny, ale przeraża Cię jego budowa? Niepotrzebnie! Jesteśmy tu dla Ciebie – doskonale wiemy, jak zbudować basen, dlatego chętnie pomożemy! Holding Fluidra to światowy lider w produkcji oraz dystrybucji osprzętu basenowego marki AstralPool i Zodiac. Zdajemy sobie sprawę, że zaprojektowanie, a zarazem wybudowanie basenu ogrodowego czy też wewnętrznego nie jest łatwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ustawicznej pracy naszych działów R+D mamy do zaoferowania rzetelną, bogatą wiedzę. Baseny przydomowe i ich budowa nie mają przed nami tajemnic. Potrafimy zaprojektować basen ogrodowy prywatny (np. przydomowy), publiczny, a także fontanny czy inne instalacje wodne. Ponadto dopilnujemy, aby budowanie basenów przebiegało według wcześniej ustalonych warunków umowy. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale zapraszamy zainteresowanych także z innych miejscowości.

Z naszą pomocą projektowanie i budowa basenów to nic skomplikowanego!

Oferujemy gotowe konstrukcje dla basenów np. Skypool czy Laghetto. Doradzimy również przy budowie basenu betonowego lub ze stali nierdzewnej. Z nami wybudowanie każdego basenu staje się łatwe bez względu na to, czy ma być on przydomowy, czy znajdować się w domu.

Dzięki nam budowa basenu ogrodowego przydomowego z dobrze przemyślanego oraz zaprojektowanego materiału jest przejrzysta i odpowiednio przygotowana. Oferujemy nie tylko budowę basenów ogrodowych, ale też basenów wewnętrznych krytych.

PROJEKT BASENU – USŁUGI

Projektując samodzielnie przydomowy basen, możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomagamy w zakresie:

  • doboru technologii i urządzeń,
  • zagospodarowania niecki basenowej i otoczenia basenu,
  • zagospodarowania przestrzeni SPA & Wellness.

Nasi doświadczeni projektanci wykonają branżowe projekty, np. technologii uzdatniania wody w obiektach wodnych.

  • technologii uzdatniania wody w obiektach wodnych,
  • technologii fontanny multimedialnej,
  • i wiele innych.

Basen ogrodowy lub w domu – zadbamy o jego odpowiednią budowę!

Budowa basenu w domu to kosztowna realizacja, jednak efekt wart jest wszystkich nieprzyjemności związanych z remontem. Zakres naszej działalności nie ogranicza się do pomocy lub przygotowania projektu basenu. Zadbamy także o to, by budowanie basenu w domu (bądź w innym budynku) przebiegało zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami. Dołożymy wszelkich starań, by zrealizować projekt w terminie, bez względu na to, czy jest to budowa basenów kąpielowych krytych (wewnętrznych), czy też ogrodowych (zewnętrznych) – betonowych lub ze stali nierdzewnej. Zajmujemy się również ich późniejszym serwisem, a także konserwacją. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości zastosowania konkretnej technologii oraz kosztów budowy basenu, wanien SPA, fontann i innych atrakcji wodnych. Z naszą pomocą przydomowe oraz wewnętrzne baseny będą wyglądały tak, jak wymarzył to sobie ich użytkownik! Masz wątpliwości dotyczące budowy basenu ogrodowego betonowego, ze stali nierdzewnej lub innego? Czekamy na kontakt.

LAT DOŚWIADCZENIA

KRAJÓW

PRACOWNIKÓW

PRODUKTÓW

Baza Danych Produktów (PDB)

W tym miejscu znajdziesz pełną charakterystykę naszych produktów. Dzięki temu budowa basenu w domu, modelu przydomowego (ogrodowego) oraz fontanny multimedialnej nie będzie stanowiła problemu. Przedstawiamy dane techniczne, rysunki, a także katalogi. Do użytku jest również baza rysunków naszych urządzeń w formacie DWG. Udostępnione materiały, w tym rysunki części zamiennych, pozwalają dowiedzieć się, jak zbudować basen ogrodowy lub zainstalować konkretny element jego wyposażenia.

Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami - Tomasz Czekała (71) 360 49 31FORMULARZ KONTAKTOWY
Znajdź nas na Facebook