Baseny ogrodowe, kąpielowe, dla dzieci – małe, duże, głębokie | AstralPool
Strona główna » Baseny » Baseny ogrodowe

Przydomowe baseny do ogrodu

Specjalizujemy się w projektowaniu przydomowych basenów. Podejmujemy się realizacji, zarówno w przypadku domów już istniejących, jak i tych, które dopiero się budują. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego przed przystąpieniem do prac, szczegółowo konsultujemy każdy ich etap oraz prowadzimy rozmowy, mające na celu skonkretyzowanie wszystkich Waszych oczekiwań.

Basen ogrodowy – gdzie go umiejscowić?

Wbrew powszechnie panującej opinii, budowa przydomowego basenu ogrodowego, nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Mając to na uwadze, warto – do jego realizacji – wybrać doświadczoną firmę. Pierwszym, ważnym wyborem, przed którym stanie przyszły właściciel basenu, jest wyznaczenie miejsca, pod jego wykonanie.

Warto zaznaczyć, że na prawidłowe umiejscowienie przydomowego basenu ogrodowego, wpływa wiele czynników. Do najważniejszych zaliczyć należy m.in. rodzaj gleby, nośność gruntu czy poziom wód gruntowych. Głębokie baseny ogrodowe, niezależnie od tego, czy są małe, czy duże, stanowią realne zagrożenie, jeśli są umiejscowione w niedalekiej odległości od przewodów. By nie doszło do zwarcia, należy także upewnić się, że w miejscu, w którym planujemy umieścić basen, nie znajdują się żadne instalacje.

Prostokątne baseny ogrodowe to także nie lada atrakcja dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Zapewniając im przyjemne orzeźwienie w czasie letnich wakacji, nie można zapominać o ich zdrowiu i bezpieczeństwu, dlatego warto sięgnąć po modele zaopatrzone w antypoślizgową drabinkę. Również jego lokalizacja nie powinna stwarzać bezpośredniego zagrożenia, dlatego preferowane są puste, niezarośnięte obszary, z dala od twardych nawierzchni.

Współpracujemy z cenionymi w branży producentami basenów. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymają Państwo pewność, że realizacja, na którą składaliście zamówienie, spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Bogata oferta od sklepu AstralPool zawiera baseny ogrodowe 5 i 10-metrowe, zarówno w wersji całorocznej, jak i spa. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą projektowania oraz budowy kąpielisk letnich

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach naszej oferty oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, odpowiadającego zarówno Waszym potrzebom, jak i oczekiwaniom. Zapraszamy już dziś do zakupu basenu na ogród!

Znajdź nas na Facebook