Baseny ogrodowe, kąpielowe, dla dzieci – małe, duże, głębokie | AstralPool
Strona główna » Baseny » Baseny ogrodowe

Przydomowe baseny do ogrodu

Specjalizujemy się w projektowaniu przydomowych basenów. Podejmujemy się ich realizacji zarówno w przypadku domów już istniejących, jak i tych, które dopiero się budują. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego przed przystąpieniem do prac szczegółowo konsultujemy każdy ich etap oraz prowadzimy rozmowy mające na celu skonkretyzowanie wszystkich jego oczekiwań.

BASEN OGRODOWY – GDZIE GO UMIEJSCOWIĆ?

Wbrew powszechnie panującej opinii budowa przydomowego basenu ogrodowego nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Mając to na uwadze, warto do jego realizacji wybrać doświadczoną firmę. Pierwszym, ważnym wyborem, przed którym stanie przyszły właściciel basenu, jest wyznaczenie odpowiedniego miejsca na ogrodzie pod jego wykonanie.

Warto zaznaczyć, że na prawidłowe umiejscowienie przydomowego basenu ogrodowego (prostokątnego czy też o innym kształcie) wpływa wiele czynników. Największe znaczenie ma tutaj m.in. rodzaj gleby, nośność gruntu lub poziom wód gruntowych. Głębokie baseny ogrodowe, niezależnie od tego, czy są małe, czy duże, stanowią realne zagrożenie, jeśli są umiejscowione w niedalekiej odległości od przewodów. By nie doszło do zwarcia, trzeba zatem upewnić się, że w miejscu, w którym planujemy umieścić duży, głęboki bądź wręcz przeciwnie, niewielki, płytki basen ogrodowy – w wersji SPA lub całoroczny – nie znajdują się żadne instalacje.

foto 51f3ffa3f015c70507d505cc836cdc21 650x385 - Baseny ogrodowe
Odisea blog 650x385 - Baseny ogrodowe
basen 650x385 - Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe dla dzieci – atrakcja, o której marzą najmłodsi

Prostokątne baseny kąpielowe ogrodowe – zarówno te duże, jak i małe – to także nie lada atrakcja dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Zapewniając im przyjemne orzeźwienie w czasie letnich wakacji, nie można zapominać o ich zdrowiu oraz bezpieczeństwie, dlatego warto sięgnąć po przeznaczone dla dzieci modele zaopatrzone w antypoślizgową drabinkę. Ich umiejscowienie (w małym, jak również w dużym ogrodzie) nie powinno stwarzać bezpośredniego zagrożenia, dlatego preferowane są puste, niezarośnięte obszary, a także te znajdujące się z dala od twardych nawierzchni.

Współpracujemy z cenionymi w branży producentami basenów przeznaczonych do ogrodu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymasz pewność, że realizacja, na którą składasz zamówienie, spełni wszystkie Twoje oczekiwania – do wyboru są m.in. modele prostokątne lub te o innym kształcie. Poza tym bogata oferta od sklepu AstralPool i Zodiac zawiera małe, a także duże, głębokie baseny ogrodowe 5- oraz 10-metrowe, zarówno w wersji całorocznej, jak i letniej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami projektowania oraz budowy kąpielisk letnich przeznaczonych na ogród.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach naszej oferty, a zarazem pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania odpowiadającego zarówno Waszym potrzebom, jak i oczekiwaniom. Zapraszamy już dziś do zakupu basenu na ogród 5- lub 10-metrowego!

Chcesz poznać cenę swojego basenu?Napisz do nas
Znajdź nas na Facebook