Baseny ogrodowe, kąpielowe, dla dzieci – małe, duże, głębokie | AstralPool
Strona główna » Baseny » Baseny ogrodowe

Przydomowe baseny do ogrodu

Specjalizujemy się w projektowaniu przydomowych basenów. Podejmujemy się ich realizacji zarówno w przypadku domów już istniejących, jak i tych, które dopiero powstają. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego przed przystąpieniem do prac szczegółowo konsultujemy każdy ich etap oraz prowadzimy rozmowy mające na celu skonkretyzowanie wszystkich jego oczekiwań.

BASEN OGRODOWY – GDZIE GO UMIEJSCOWIĆ?

Wbrew powszechnie panującej opinii budowa przydomowego basenu ogrodowego nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Mając to na uwadze, warto do jego realizacji wybrać doświadczoną firmę, dla której stworzenie basenu do ogrodu nie będzie wyzwaniem. Pierwszym, ważnym wyborem, przed jakim stanie przyszły właściciel basenu, jest wyznaczenie odpowiedniego miejsca na ogrodzie pod jego wykonanie.

Warto zaznaczyć, że na prawidłowe umiejscowienie przydomowego basenu ogrodowego (prostokątnego czy też o innym kształcie) wpływa wiele czynników. Największe znaczenie ma tutaj m.in. rodzaj gleby, nośność gruntu lub poziom wód gruntowych. Głębokie baseny ogrodowe, niezależnie od tego, czy są małe, czy duże, stanowią realne zagrożenie, jeśli zostaną umiejscowione w niedalekiej odległości od przewodów. By nie doszło do zwarcia, trzeba zatem upewnić się, że w miejscu, w którym planujemy umieścić duży, głęboki bądź wręcz przeciwnie, niewielki, płytki basen ogrodowy – w wersji SPA lub całoroczny – nie znajdują się żadne instalacje.

PRODUKCJA BASENÓW KĄPIELOWYCH

Dobrzy producenci basenów ogrodowych zadbają o to, by stworzyć dla Ciebie wymarzony basen na ogrodzie, który będzie spełniał zarówno Twoje wymagania, jak i wymogi bezpieczeństwa. My jesteśmy właśnie taką firmą, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dla nas produkcja basenów kąpielowych – ogrodowych i nie tylko – jest codziennością. Doskonale wiemy, jak sprostać nawet największym oczekiwaniom. Jako dobry producent bez względu na to, czy mamy stworzyć duże czy małe baseny ogrodowe, staniemy na wysokości zadania. Proponujemy pływalnie wykonane z różnych materiałów, np. poliestrowy basen ogrodowy. Gwarantujemy, że wszystkie nasze modele basenów, bez względu rodzaj surowca, cechuje wysoka jakość  Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, dlatego jeśli firmy budujące baseny ogrodowe są tym, zapraszamy do nas. Będziesz zadowolony! Basen kąpielowy w ogrodzie jest marzeniem wielu osób, a marzenia trzeba spełniać.

MAŁE I DUŻE BASENY OGRODOWE

Dzięki naszym propozycjom niemal każdy może cieszyć się basenem ogrodowym. Oferujemy duże i małe wersje – bez względu na to, jakim dysponujesz obszarem, wybudowanie basenu jest możliwe. U nas dostępny jest basen ogrodowy 10 m, a także 5 m. Ten drugi sprawdzi się w małym ogrodzie i będzie idealny do stworzenia prywatnej strefy SPA, by zrelaksować się po ciężkim dniu. Większe prostokątne baseny kąpielowe ogrodowe, w których można swobodnie pływać, także nadają się do relaksu, ale są też doskonałym miejscem do uprawiania sportu. Największy i głęboki basen kąpielowy ogrodowy z naszej oferty może więc pomóc w zadbaniu o kondycję fizyczną. Wszystkich, których interesują baseny SPA oraz duże wersje ogrodowe obiektów kąpielowych, zachęcamy do kontaktu.

foto 51f3ffa3f015c70507d505cc836cdc21 650x385 - Baseny ogrodowe
Odisea blog 650x385 - Baseny ogrodowe
basen 650x385 - Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe dla dzieci – atrakcja, o której marzą najmłodsi

Prostokątne baseny kąpielowe ogrodowe – zarówno te duże, jak i małe – to także nie lada atrakcja dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Zapewniając im przyjemne orzeźwienie w czasie letnich wakacji, nie można zapominać o ich zdrowiu oraz bezpieczeństwie, dlatego warto sięgnąć po przeznaczone dla dzieci modele zaopatrzone w antypoślizgową drabinkę. Ich umiejscowienie (w małym, jak również w dużym ogrodzie) nie powinno stwarzać bezpośredniego zagrożenia, dlatego preferowane są puste, niezarośnięte obszary, a także te znajdujące się z dala od twardych nawierzchni. Jako specjaliści w swojej branży chętnie dobierzemy idealny basen dla dziecka.

BASENY DLA DZIECI – OGRODOWE PROPOZYCJE

Wśród naszych propozycji znaleźć można baseny ogrodowe prostokątne, które będą doskonałą przestrzenią do spędzania wolnego czasu dla maluchów. Proponujemy m.in. basen ogrodowy poliestrowy. Duży model będzie idealny dla dzieci, które potrafią pływać lub są w trakcie nauki tej czynności. Zabawa w wodzie to czysta przyjemność w trakcie ciepłych dni. Basen dla dzieci do ogrodu – i mały, i duży – to dobra inwestycja, dzięki której pociechy miło oraz aktywnie spędzą wolny czas. My jako profesjonalny wykonawca basenów dopilnujemy, byś był zadowolony z decyzji o budowie pływalni.

Współpracujemy z cenionymi w branży producentami basenów przeznaczonych do ogrodu. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymasz pewność, że realizacja, na którą składasz zamówienie, spełni wszystkie Twoje oczekiwania – do wyboru są m.in. modele prostokątne lub te o innym kształcie. Poza tym bogata oferta od sklepu AstralPool i Zodiac zawiera małe, a także duże, głębokie baseny ogrodowe 5- oraz 10-metrowe, zarówno w wersji całorocznej, jak i letniej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami projektowania oraz budowy kąpielisk letnich przeznaczonych na ogród.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o szczegółach naszej oferty, a zarazem pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania odpowiadającego zarówno Twoim potrzebom, jak i oczekiwaniom. Zapraszamy już dziś do zakupu basenu na ogród 5- lub 10-metrowego!

Chcesz poznać cenę swojego basenu?Napisz do nas
Znajdź nas na Facebook