Baseny zewnętrzne i wewnętrzne | AstralPool
Strona główna » Baseny

Basen zewnętrzny, wewnętrzne – wiele możliwości

 

 

BASENY — MUST HAVE KAŻDEGO OŚRODKA REKREACJI

Pobyt na basenie pozwala się zrelaksować, a dodatkowo pozytywnie wpływa na organizm człowieka. Regularne korzystanie z najróżniejszych atrakcji wodnych to dawka dobrej energii zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Basen ma kluczowe znaczenie przy wyborze ośrodków rekreacji – miejsca, w których się on znajduje, są chętniej odwiedzane, a co za tym idzie, właściciel ma większe zyski. Początkowy koszt wybudowania basenu może wydawać się dość wysoki, jednak taka inwestycja błyskawicznie się zwróci. Basen może być umieszczony zarówno w środku budynku (basen wewnętrzny), jak i na terenie znajdującym się przy rezydencji (basen zewnętrzny).

Basen zewnętrzny lub wewnętrzny – produkcja od A do Z

Do dyspozycji osób, które chcą zaprojektować, a także wykonać pięknie wyglądające baseny zewnętrzne oraz wewnętrzne, jest firma Fluidra – właściciel marek AstralPool i Zodiac. Jako producent pomożemy przy doborze właściwych materiałów oraz wyposażenia do basenów publicznych. Stworzymy miejsce sportu i rekreacji dla osób w każdym wieku. Nasze rozwiązania sprawdzą się zarówno latem, jak i w chłodniejsze dni. Wybierzemy najoszczędniejsze (a tym samym najskuteczniejsze) systemy basenowe, umożliwiające bezpieczne oraz częste korzystanie z basenów zewnętrznych, a także tych wewnętrznych.

DOPASOWANY DO POTRZEB BASEN WEWNĘTRZNY

Zaletą basenów wewnętrznych jest możliwość korzystania z nich przez cały rok, nawet gdy na dworze jest mróz czy plucha. Aby móc w pełni cieszyć się z pływalni, oczywiście należy zadbać o odpowiednie dobranie niecki, akcesoriów oraz o prawidłowe zaprojektowanie całego obiektu, zanim powstanie on na danym terenie. Jako fachowcy zajmiemy się wszystkim i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb oraz możliwości. Z nami każdy basen wewnętrzny powstanie sprawnie, a także będzie funkcjonalny.

BASENY POLIESTROWE

Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie oferujemy naszym klientom różnorodne rozwiązania. Jednym z nich jest basen poliestrowy. W naszej ofercie posiadamy duży i mały rozmiar tego typu niecek. Do zalet basenów stworzonych z poliestru zaliczyć można to, że ich montaż przebiega niezwykle sprawnie. Co więcej, zarówno mały, jak i duży basen poliestrowy jest łatwy w czyszczeniu, gdyż materiał ten odznacza się gładkością.

BASENY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Oferujemy jednak nie tylko poliestrowe baseny. Inną propozycją są te wykonane ze stali szlachetnej. Niecki wytworzone z tego materiału są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz różnego rodzaju obciążenia, a także na zmiany temperatur i chlor czy wodę. Baseny mogą mieć różne kształty, gdyż stal szlachetna jest łatwa w obróbce. Co ważne dla wielu osób, stanowi ona też materiał, który może być poddany recyklingowi. W przypadku basenu ze stali nierdzewnej zachowanie higieny jest łatwe, gdyż powierzchnia nie ma porów, co ogranicza ewentualne ryzyko pojawienia się wodnych organizmów. Co więcej, powierzchnia basenu ze stali nierdzewnej jest łatwa do czyszczenia.

Zapewniamy szerokie wsparcie firmom z branż hotelarskich, sportowych i innych. Z chęcią zaprojektujemy, a także wykonamy również baseny ogrodowe dla osób prywatnych. Umożliwiamy swobodny wybór rozmiarów basenów oraz rozmaitych, solidnych materiałów. Stosujemy różne techniki tworzenia zbiorników, w tym wykonujemy baseny zewnętrzne wkopane lub modele znajdujące się na powierzchni ziemi. Ponadto pomożemy umiejscowić baseny całoroczne kryte i otwarte w zależności od indywidualnych potrzeb. Jesteśmy firmą z Wrocławia, ale do współpracy zachęcamy osoby z różnych miejscowości.

Znajdź nas na Facebook