Baseny kryte całoroczne, przydomowe | AstralPool Wrocław
Strona główna » Baseny » Baseny całoroczne kryte

Całoroczne baseny – kryte czy otwarte?

Bez wątpienia całoroczny basen przydomowy jest pięknie prezentującą się atrakcją, o której marzy wiele osób. Często pojawiają się jednak wątpliwości, na jakie wyposażenie basenów się zdecydować, a także jaki basen przydomowy całoroczny wybrać, aby mimo upływu lat nie stracił swoich walorów estetycznych i wciąż pozostawał świetnym miejscem zabawy oraz rekreacji. Warto przede wszystkim wiedzieć, że istnieją nie tylko baseny ogrodowe całoroczne kryte, ale również przydomowe baseny otwarte, z których często korzysta się sezonowo.

Baseny ogrodowe całoroczne tworzone są w taki sposób, by zabezpieczyć wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi oraz zabrudzeniami. Dodatkowo przydomowy basen kryty może być ziemny lub naziemny. Co to oznacza?

PRZYDOMOWE BASENY KRYTE NAZIEMNE CZY ZIEMNE?

Ziemne baseny ogrodowe, jak sama nazwa wskazuje, umieszcza się w ziemi. Są przez to w dużym stopniu zależne od gruntów, jednak taki kryty basen przydomowy jest trwalszy od naziemnego. Dodatkowo baseny ogrodowe całoroczne ziemne umożliwiają większą swobodę przy ich projektowaniu, a także modernizacji.

Ziemny basen całoroczny może mieć niemalże dowolny kształt oraz rozmiar, który zależy od powierzchni, którą się dysponuje. Z uwagi na to, że ogrodowe baseny kryte wymagają dodatkowych instalacji zabezpieczających, umieszczenie ich w ziemi znacznie ułatwia dalsze prace.

Naziemny basen domowy kryty jest również możliwy do wykonania, jednak jego późniejsze użytkowanie będzie nieco mniej komfortowe. Tego typu naziemne, kryte baseny przydomowe będą odpowiednie do mniejszych ogrodów oraz takich, gdzie pod ziemią znajduje się zbyt wiele instalacji lub wilgotność gruntu zbyt mocno wpłynęłaby na ziemny, kryty basen ogrodowy.

W obu przypadkach basen kryty całoroczny, który znajduje się przy domu, jest doskonałym miejscem do zabawy czy relaksu. Dzięki naszej ofercie każdy może się o tym przekonać!

KTO POWINIEN ZDECYDOWAĆ SIĘ NA CAŁOROCZNE BASENY KRYTE?

Z uwagi na to, że baseny kryte całoroczne ogrodowe są w stanie wytrzymać przez wiele lat, na ich zakup może zdecydować się każdy. Basen przydomowy w przestrzeni zewnętrznej jest przede wszystkim doskonałym, całorocznym wyborem dla przedsiębiorstw, które starają się uatrakcyjnić pobyt w swojej rezydencji. Baseny przydomowe kryte nie muszą być często sprzątane, a tym bardziej zamykane. Latem będą stanowiły idealną formę ochłodzenia, natomiast zimą basen ogrodowy całoroczny kryty może zostać dodatkowo ogrzany, co z pewnością będzie stanowiło przyjemną atrakcję.

Nie tylko firmy tworzą własne baseny przydomowe kryte. Jest to również rozwiązanie zalecane osobom prywatnym, gdyż raz zaprojektowany i zamontowany kryty basen zewnętrzny do ogrodu posłuży przez wiele lat, a właściciele z pewnością zyskają w oczach sąsiadów lub gości. Basen kryty w ogrodzie, przy domu, będzie nie tylko luksusowo się prezentował, ale przede wszystkim stanie się praktyczny. Osoby z zewnątrz nie będą widziały tego, co dzieje się w basenie, a domownicy, bez względu na temperaturę na zewnątrz, będą mogli mile spędzić czas w wodzie. Basen ogrodowy całoroczny – kryty, domowy – jest doskonałym miejscem do relaksu, choć pływanie może pozytywnie wpływać także na kondycję fizyczną. Posiadanie takiego obiektu na własność to więc same korzyści!

JAK ZAPROJEKTOWAĆ CAŁOROCZNY, PRZYDOMOWY BASEN KRYTY?

Aby basen kryty ogrodowy (ziemny bądź naziemny) wyglądał dobrze, był praktyczny, a dodatkowo wytrzymał jak najdłużej, powinien zostać zaprojektowany przez profesjonalistów. AstralPool to producent, na którego zawsze możesz liczyć. Stworzymy basen całoroczny ogrodowy – prostokątny, ziemny, naziemny oraz dowolny inny, jaki można sobie wyobrazić. Od lat projektujemy baseny kryte przydomowe o różnych wielkościach, zarówno dla branży hotelarskiej, sportowo-rekreacyjnej, jak i dla osób prywatnych. Posiadanie basenu całorocznego ogrodowego to nowe możliwości spędzania wolnego czasu. Pływanie i zabawa w wodzie są aktywnościami uwielbianymi przez wiele osób.

Współpraca z nami oznacza nie tylko profesjonalnie zaprojektowany, ale również właściwie wykonany basen kryty ogrodowy.

Baseny przydomowe o wysokiej trwałości i jakości

Kluczowe jest, żeby basen kryty domowy na podwórku został odpowiednio umiejscowiony, był w pełni bezpieczny oraz przetrwał bardzo długo. Właśnie dlatego nasi eksperci dokładnie przedstawią Ci, na co zwrócić uwagę, umiejscawiając baseny kryte przy domu, a także jakie wyposażenie dobrać do tych już wybudowanych. Każdy nasz basen przydomowy kryty, otwarty, w tym zarówno ziemny, jak i naziemny, zawsze satysfakcjonuje naszych klientów.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą AstralPool, jeśli jesteś zainteresowany budową przydomowego basenu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, a także profesjonalnie wycenimy projektowanie, budowanie i wyposażanie Twojego basenu całorocznego ogrodowego. Siedziba naszej firmy projektującej oraz wytwarzającej baseny kryte znajduje się we Wrocławiu, ale zapraszamy osoby zainteresowane basenami całorocznymi ogrodowymi i nie tylko także z innych miast.

Znajdź nas na Facebook