Basen wkopywany do ziemi - prostokątny, plastikowy, inne | AstralPool
Strona główna » Baseny » Baseny wkopane

CO CHARAKTERYZUJE OGRODOWE BASENY WKOPYWANE?

Jako ceniony producent basenów ogrodowych nie mogliśmy pominąć propozycji modeli przeznaczonych do umieszczania w gruncie – są nimi baseny wkopywane do ziemi. Jest to niezwykle profesjonalne rozwiązanie, na które decydują się zarówno osoby prywatne, jak i właściciele obiektów sportowo-rekreacyjnych. Basen do ogrodu wkopany w ziemię ma wiele zalet, przez co jest jednym z najczęściej wybieranych typów, choć trzeba się liczyć z większymi trudnościami jego montażu. Basen wkopywany w ziemię z montażem jest nieco droższy od tych budowanych na powierzchni, jednak właściwa firma nie tylko profesjonalnie zaprojektuje, ale również wykona wkopywany basen w przystępnej cenie. O ofertę warto zapytać Fluidrę – właściciela marki AstralPool i Zodiac! Przed nami wkopywany basen nie ma żadnych tajemnic!

GDZIE UMIEŚCIĆ BASENY WKOPYWANE?

Z uwagi na swoją konstrukcję basen wkopany w ziemi świetnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach oraz terenach nieopodal rezydencji. Proponowany przez nas basen ogrodowy wkopany w ziemi może być zarówno dużych, jak i małych rozmiarów, przez co będzie odpowiedni bez względu na powierzchnię działki. Basen ogrodowy wkopywany powinien zostać umieszczony w miejscach szczególnie naświetlonych. Dzięki temu nie będzie trzeba podgrzewać wody, ewentualnie może być to konieczne w mniejszym zakresie, przez co zaoszczędzi się sporo pieniędzy. Warto pamiętać, że wkopany basen ogrodowy nie może być wybudowany w każdym miejscu, dlatego przed rozpoczęciem prac powinno sprawdzić się stan gruntu.

Aby baseny ogrodowe w ziemi charakteryzowały się długą żywotnością, nie powinny zagrażać im wysokie wody gruntowe. Jednym z rozwiązań jest umieszczanie basenu ogrodowego krytego lub odkrytego na podwyższeniu, w które dopiero wpuszcza się nieckę. Ponadto baseny ogrodowe wkopywane w ziemię nie mogą być budowane w miejscu, gdzie znajdują się różne przyłącza lub instalacje. Aby odpowiednio zaprojektować i wykonać wkopany basen ogrodowy, zaleca się korzystanie z usług profesjonalnych firm, takich jak Fluidra, które pomogą zbudować basen wkopywany po najbardziej atrakcyjnej cenie. U nas zamówisz basen wkopywany z montażem, którego koszt nie przeraża!

ZALETY BASENÓW WKOPYWANYCH

Osoby, które chcą posiadać basen wbudowany w ziemię, powinny zaznajomić się z jego zaletami. Przede wszystkim istnieje możliwość zaprojektowania niemalże każdego wymiaru, przez co basen do ogrodu prostokątny wkopywany może mieć od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów szerokości. Nie tylko rozmiar, ale również kształt pozostaje dowolny. Basen w ogrodzie częściowo wkopany do ziemi może mieć fantazyjną budowę, która będzie zgodna z marzeniami osoby zlecającej wykonanie usługi. Do wyboru są osłonięte oraz otwarte konstrukcje. Basen ogrodowy wkopywany do ziemi z dodatkowym zadaszeniem jest łatwiejszy w utrzymaniu w czystości, ale ten otwarty także ma wiele zalet – podczas kąpieli można cieszyć się słońcem.

Nie powinno się również przechodzić obojętnie obok wytrzymałości, jaką będzie miał basen. Ten ogrodowy wkopany w ziemi, zarówno kryty, jak i odkryty, jest solidny oraz stabilny, przez co wytrzyma bardzo długo. Co więcej, umieszczenie w nim różnych atrakcji, w tym trampolin czy zjeżdżalni, jest znacznie łatwiejsze. Basen wkopywany do ziemi z zadaszeniem pozostanie czysty mimo umiejscowienia go na zewnątrz. Do jego produkcji używa się różnych materiałów w zależności od zapotrzebowania i zasobności portfela klienta. Proponowany jest między innymi basen poliestrowy (czyli plastikowy), stalowy lub z innych materiałów.

Jeśli marzy Ci się basen wkopany w ogrodzie – w ziemi – zapraszamy! Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą projektowanych i produkowanych przez nas basenów. W razie jakichkolwiek wątpliwości z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Gwarantujemy, że u nas można liczyć na wysokiej jakości basen ogrodowy plastikowy i nie tylko, który wkopuje się do ziemi. Przekonaj się sam!

Znajdź nas na Facebook