TOP 10 akcesoriów basenowych | AstralPool – producent basenów

Nasze TOP10 Produktów

Strona główna » TOP 10

MARKI ROKU 2023

Miło nam poinformować, że nasze marki ASTRALPOOL i ZODIAC zyskały uznanie w oczach konsumentów.

Obie zostały nagrodzone nagrodą SUPER MARKA 2023  oraz  NAGRODA KONSUMENTÓW 2023. 

Super Marka

WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Chemia basenowa

Banner ASTRAL EN 768x540px V1 - TOP 10CHEMIA BASENOWA

Chemia ASTRALPOOL od zawsze była synonimem najwyższej jakości uzdatniania wody.

Teraz w nowej odsłonie, oferta została podzielona na działy tematyczne w prosty sposób oznaczone odpowiednim KOLOREM.

MAINTENANCE – czyli środki przeznaczone do bieżącej pielęgnacji wody basenowej

SOLUTION – linia do zadań specjalnych

Pełna oferta środków do pielęgnacji wody basenowej dostępna w dobrych sklepach internetowych oraz u wykonawców basenowych.

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie pozwolenia i atesty. Produkujemy je w europejskiej fabryce o wieloletniej tradycji.

Pełna oferta.PL_CHEMIA_ASTRALPOOL_katalog

strona chemia 1024x261 - TOP 10

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW 

 

ODKURZACZE BASENOWE

ODKURZACZE BASENOWEIn Situ Visuals RA 6700 iQ RA 6570 iQ 150x150 - TOP 10

Czystość wody w basenie to kwestia priorytetowa.

Klarowna, czysta bakteriologicznie woda, to jeden z aspektów wpływających na komfort korzystania z basenu. Drugi, niemniej istotny aspekt, to czystość niecki, a więc dna i ścian basenu.

 

W naszym prywatnym kąpielisku nie powinno być piasku, pływających liści i osadów oraz innych zanieczyszczeń osadzonych na jego ścianach.

Najbardziej komfortowym i łatwym dla użytkownika sposobem zapewnienia jego czystości,  jest automatyczny odkurzacz basenowy (robot basenowy). Czyszczenie basenu przy jego używaniu jest bardzo proste i nie wymaga od nas dużego zaangażowania siły i czasu.

Wkładamy odkurzacz do wody, programujemy jego działanie a odkurzacz sam czyści dno i ściany naszego basenu.

Po zakończonym cyklu czyszczenia, musimy go tylko wyciągnąć z wody, wyczyścić filtr i odstawić do ponownego wykorzystania.

Czy może być coś prostszego?

W ofercie posiadamy wiele modeli automatycznych odkurzaczy basenowych, odpowiednich dla różnych basenów.

Na stronie   http://www.zodiacpolska.pl  przedstawiamy najpopularniejsze modele dedykowane do basenów prywatnych i hotelowych.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników naszych marek – AstralPool i Zodiac, dlatego wszystkie nasze odkurzacze posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW U NASZYCH PRZEDSTAWICIELI LUB W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

UWAGA!!!! – na produkty zakupione w autoryzowanych sieciach sprzedaży oferujemy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Zapytaj swojego sprzedawcę, czy jest naszym autoryzowanym partnerem. 

Ekskluzywne baseny DolceVita

Ekskluzywne baseny DolceVita

Poniżej przedstawiamy aranżacje basenów linii DolceVita  i Playa.  Oba systemy są samodzielnymi basenami z układem filtracji w obudowie basenu.

Cecha charakterystyczną  systemów jest szczególna dbałość o wykończenie i elegancki design, prosto z ojczyzny pięknych form, jaką niewątpliwie są Włochy. 

89dolcevitagold83dolcevitagold80Dolcevita70yDolcevita49playaliving25playa14playa12playa56playaliving

MIŁOŚNIKÓW PONADCZASOWEJ ELEGANCJI ZAPRASZAMY na stronę  https://laghetto.pl/prywatne/   lub do bezpośredniego kontaktu z biurem 71 360 49 30 

Fluidra Blue Connect

Fluidra Blue Connect

Blue Connect - white close sunBlue Connect white storage cap-HDzrzut ekranu urzadzenie Fluidra Blue Connect

FLUIDRA BLUE CONNECT SMART POOL ANALYZER 

 

Urządzenie,  monitoruje stan wody w basenie  a wbudowany moduł kalkulacyjny, oblicza ilość środków chemicznych, które należy do niej dodać.

Rekomendacje pojawiają się jako komunikat na smartphonie użytkownika.

Sensory zainstalowane w głowicy Blue Connect dokonują pomiarów głównych parametrów wody basenowej: pH, temperatura, ORP (zawartość chloru),. Wyniki pomiarów prezentowane są jako powiadomienia na telefonie użytkownika.

Fluidra Blue Connect komunikuje się z oprogramowaniem telefonu za pomocą sieci Sigfox (uwaga w Polsce zasięg ograniczony, szczegóły na https://www.sigfox.com/en/coverage). W przypadku braku pokrycia sieci, komunikacja odbywa się poprzez sieć Wi-FI – konieczna dostawka Wi-FI EXTENDER BOX.

Głowicę FLUIDRA BLUE CONNECT umieszcza się jako bojkę pływająca w basenie lub instaluje na rurociągu  (Blue Fit50).

Dostęp do darmowej aplikacji BLUE CONNECT możliwy jest 24h/365 dni w roku z każdego miejsca na świecie.

W sytuacji kiedy basen wymaga interwencji , informacja z wytycznymi dozowania wysyłana jest na telefon użytkownika.

Aplikacja w języku polskim – IPONE , ANDROID

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

Elektrolizery soli

Elektrolizery soli

15102021 INTEGRACION 2 150x150 - TOP 10

Rurowe elektrolizery soli, są to proste urządzenia wytwarzające chlor bezpośrednio na basenie.

 

Te niezwykle popularne w Hiszpanii i Francji urządzenia, w wersji bez pomiaru, stosowane są głównie w basenach zewnętrznych.

Lekko zasolona woda basenowa (stężenie soli podobne do zawartości soli w pocie czy łzach) przepływa przez komorę elektrolizy i tam wytwarzany jest podchloryn sodu, czyli popularny chlor.

Raz zasolona woda w basenie NIE WYMAGA dodawania soli, chyba że duża jej ilość zostanie wymieniona i nastąpi rozcieńczenie soli (NaCl).

Ze względu na ograniczoną stabilność chloru do wody dodaje się jeszcze stabilizator oraz oczywiście korektor pH (bardzo małe ilości).

Wanny Spa

Wanny Spa

Produkt którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Nasze wanny charakteryzują się bardzo dobrą, europejską jakością oraz pięknym designem. Zapraszamy do kontaktu.

pure nit Verona Dia Ambiente PURE ERGO

POP! Piscine Laghetto

POP! Piscine Laghetto

zapraszamy na stronę www.laghetto.pl

pop Basen POP! Oferuje dwie głębokości wody 100 i 120 cm.  Największy ze standardowych wymiarów to 6,60 x 12,70 m.

POZA STANDARDEM wykonujemy BASENY NA ZAMÓWIENIE   w wymiarach potrzebnych klientowi.

Linia “Professional” dostępna jest w każdej wielkości. Największy z naszych basenów miał 100 m długości!!!!!!!!

Jakość , tradycja i innowacja – Piscine Laghetto jest światowym liderem, prekursorem trendów i właścicielem niektórych najważniejszych i rewolucyjnych patentów w branży basenowej.

Laghetto posiada certyfikat jakości  UNI EN ISO 9001.

Produkt z ATESTEM PZH ( nr BK/W/0160/03/2019).

Oznacza to  PEWNOŚĆ,  że podczas użytkowania basenu, do wody nie dostają się szkodliwe substancje, takie jak np. OŁÓW, które w kontakcie ze skórą mogą powodować uszczerbek na zdrowiu. 

Baseny Laghetto są produktem dostępnym na rynku od 44  lat – po kliknięciu na link zobaczyć można zdjęcia rzeszy realnych, zadowolonych klientów :)

https://www.flickr.com/photos/piscinelaghetto/albums/72157616112372256

W tabeli poniżej zestawiono RÓŻNICE

PISCINE LAGHETTO POP POOLS INNE BASENY DOSTĘPNE NA RYNKU
FOLIA: gramatura 1.000 GR/m2 dodatkowo modyfikowana przeciwko starzeniu UV, zaimpregnowana przeciwgrzybicznie i odporna na deformacje. Okres gwarancji: 5 lat. FOLIA: gramatura 400-450 GR/m2 BEZ POWŁOK OCHRONNYCH. Okres gwarancji: do 2 lat.
POCHODZENIE: Made in Italy POCHODZENIE: głównie CHINY
KONSTRUKCJA: metal z ochroną anykorozyjną w postaci cynkowania ogniowego (ZSV-TEC). KONSTRUKCJA: metal bez specjalnej ochrony anty korozyjnej
DRABINKA: stabilna , z systemem bezpieczeństwa. Wytrzymałość stopni: testowana do 350 Kg i więcej. DRABINKA: System ochrony poprzez wyjmowanie stopni. Wytrzymałość stopni: testowana do 150 Kg (test laboratoryjny).
FILTRACJA: Profesjonalne zestawy z filtrami piaskowymi Astral Cantabric (o wydajności 6 i 10 m3/h, 75 i 100 kg piasku). To bardzo dokładna filtracja! Koszt zestawu to 80-90% kosztu całego zestawy oferowanego przez konkurencję. FILTRACJA: tanie, zbyt małe zestawy filtracyjne – piaskowe lub kartridżowe.
SKIMMER I ORUROWANIE: Zastosowano opatentowany skimmer 360 stopni zainstalowany wewnątrz basenu. Wszystkie rurociągi łączone z kształtkami poprzez połączenia gwintowane (nie przeciekają!) SKIMMER: Brak profesjonalnych skimmerów dla basenów naziemnych , mniejsza powierzchnia filtracji lustra wody.  Montaż rurociągów na obejmy zaciskowe.
SKŁAD ZESTAWU: Zestaw zawiera foot  blocks, oświetlenie led i odkurzacz vacuum. SKŁAD ZESTAWU: Brak wsporników, oświetlenia led i odkurzacza .
OKRES UŻYTKOWANIA: Basen zachowuje swoją trwałość przez 20 lat i więcej.  NIE WYMAGA SKŁADANIA NA ZIMĘ. Mamy 44 lat doświadczenia! OKRES UŻYTKOWANIA: Wiecie lepiej niż my.

Wiemy, że nasz produkt jest droższy, ale jest wart swojej ceny. Jest też o wiele lepszy i bezpieczniejszy niż inne.

Co wybierzesz dla swojej rodziny? 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

Znajdź nas na Facebook