Nasze TOP10 Produktów

Fluidra Blue Connect

Fluidra Blue Connect

Blue Connect - white close sunBlue Connect white storage cap-HDzrzut ekranu urzadzenie Fluidra Blue Connect

FLUIDRA BLUE CONNECT SMART POOL ANALYZER 

 

Urządzenie,  monitoruje stan wody w basenie  a wbudowany moduł kalkulacyjny, oblicza ilość środków chemicznych, które należy do niej dodać.

Rekomendacje pojawiają się jako komunikat na smartphonie użytkownika.

Sensory zainstalowane w głowicy Blue Connect dokonują pomiarów głównych parametrów wody basenowej: pH, temperatura, ORP (zawartość chloru),. Wyniki pomiarów prezentowane są jako powiadomienia na telefonie użytkownika.

Fluidra Blue Connect komunikuje się z oprogramowaniem telefonu za pomocą sieci Sigfox (uwaga w Polsce zasięg ograniczony, szczegóły na https://www.sigfox.com/en/coverage). W przypadku braku pokrycia sieci, komunikacja odbywa się poprzez sieć Wi-FI – konieczna dostawka Wi-FI EXTENDER BOX.

Głowicę FLUIDRA BLUE CONNECT umieszcza się jako bojkę pływająca w basenie lub instaluje na rurociągu  (Blue Fit50).

Dostęp do darmowej aplikacji BLUE CONNECT możliwy jest 24h/365 dni w roku z każdego miejsca na świecie.

W sytuacji kiedy basen wymaga interwencji , informacja z wytycznymi dozowania wysyłana jest na telefon użytkownika.

Aplikacja w języku polskim – IPONE , ANDROID

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

POP! Piscine Laghetto

POP! Piscine Laghetto

pop Basen POP! Oferuje dwie głębokości wody 100 i 120 cm.  Największy ze standardowych wymiarów to 6,60 x 12,70 m.

POZA STANDARDEM wykonujemy BASENY NA ZAMÓWIENIE   w wymiarach potrzebnych klientowi.

Linia “Professional” dostępna jest w każdej wielkości. Największy z naszych basenów miał 100 m długości!!!!!!!!

Jakość , tradycja i innowacja - Piscine Laghetto jest światowym liderem, prekursorem trendów i właścicielem niektórych najważniejszych i rewolucyjnych patentów w branży basenowej.

Laghetto posiada certyfikat jakości  UNI EN ISO 9001.

Produkt z ATESTEM PZH ( nr BK/W/0160/03/2019).

Oznacza to  PEWNOŚĆ,  że podczas użytkowania basenu, do wody nie dostają się szkodliwe substancje, takie jak np. OŁÓW, które w kontakcie ze skórą mogą powodować uszczerbek na zdrowiu. 

Baseny Laghetto są produktem dostępnym na rynku od 44  lat – po kliknięciu na link zobaczyć można zdjęcia rzeszy realnych, zadowolonych klientów :)

https://www.flickr.com/photos/piscinelaghetto/albums/72157616112372256

W tabeli poniżej zestawiono RÓŻNICE

PISCINE LAGHETTO POP POOLS INNE BASENY DOSTĘPNE NA RYNKU
FOLIA: gramatura 1.000 GR/m2 dodatkowo modyfikowana przeciwko starzeniu UV, zaimpregnowana przeciwgrzybicznie i odporna na deformacje. Okres gwarancji: 5 lat. FOLIA: gramatura 400-450 GR/m2 BEZ POWŁOK OCHRONNYCH. Okres gwarancji: do 2 lat.
POCHODZENIE: Made in Italy POCHODZENIE: głównie CHINY
KONSTRUKCJA: metal z ochroną anykorozyjną w postaci cynkowania ogniowego (ZSV-TEC). KONSTRUKCJA: metal bez specjalnej ochrony anty korozyjnej
DRABINKA: stabilna , z systemem bezpieczeństwa. Wytrzymałość stopni: testowana do 350 Kg i więcej. DRABINKA: System ochrony poprzez wyjmowanie stopni. Wytrzymałość stopni: testowana do 150 Kg (test laboratoryjny).
FILTRACJA: Profesjonalne zestawy z filtrami piaskowymi Astral Cantabric (o wydajności 6 i 10 m3/h, 75 i 100 kg piasku). To bardzo dokładna filtracja! Koszt zestawu to 80-90% kosztu całego zestawy oferowanego przez konkurencję. FILTRACJA: tanie, zbyt małe zestawy filtracyjne – piaskowe lub kartridżowe.
SKIMMER I ORUROWANIE: Zastosowano opatentowany skimmer 360 stopni zainstalowany wewnątrz basenu. Wszystkie rurociągi łączone z kształtkami poprzez połączenia gwintowane (nie przeciekają!) SKIMMER: Brak profesjonalnych skimmerów dla basenów naziemnych , mniejsza powierzchnia filtracji lustra wody.  Montaż rurociągów na obejmy zaciskowe.
SKŁAD ZESTAWU: Zestaw zawiera foot  blocks, oświetlenie led i odkurzacz vacuum. SKŁAD ZESTAWU: Brak wsporników, oświetlenia led i odkurzacza .
OKRES UŻYTKOWANIA: Basen zachowuje swoją trwałość przez 20 lat i więcej.  NIE WYMAGA SKŁADANIA NA ZIMĘ. Mamy 44 lat doświadczenia! OKRES UŻYTKOWANIA: Wiecie lepiej niż my.

Wiemy, że nasz produkt jest droższy, ale jest wart swojej ceny. Jest też o wiele lepszy i bezpieczniejszy niż inne.

Co wybierzesz dla swojej rodziny? 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

ODKURZACZE BASENOWE

ODKURZACZE BASENOWE

Czystość wody w basenie to kwestia priorytetowa.

Klarowna, czysta bakteriologicznie woda, to jeden z aspektów wpływających na komfort korzystania z basenu. Drugi, niemniej istotny aspekt, to czystość niecki, a więc dna i ścian basenu.

W naszym prywatnym kąpielisku nie powinno być piasku, pływających liści i osadów oraz innych zanieczyszczeń osadzonych na jego ścianach.

Najbardziej komfortowym i łatwym dla użytkownika sposobem zapewnienia jego czystości,  jest automatyczny odkurzacz basenowy (robot basenowy). Czyszczenie basenu przy jego używaniu jest bardzo proste i nie wymaga od nas dużego zaangażowania siły i czasu.

Wkładamy odkurzacz do wody, programujemy jego działanie a odkurzacz sam czyści dno i ściany naszego basenu.

Po zakończonym cyklu czyszczenia, musimy go tylko wyciągnąć z wody, wyczyścić filtr i odstawić do ponownego wykorzystania.

Czy może być coś prostszego?

Międzynarodowy koncern Fluidra w ofercie posiada wiele modeli automatycznych odkurzaczy basenowych, odpowiednich dla różnych basenów.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze modele dedykowane do basenów prywatnych i hotelowych.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników naszych marek – AstralPool i Zodiac, dlatego wszystkie nasze odkurzacze posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Odkurzacze z logo ASTRALPOOL

Linia R  

AP_66666_R3-733                AP_RSeries_2-736             AP_RSeries-734

Linia R to trzy modele odkurzaczy 4 x 4 ,dedykowane do obiektów prywatnych.

Roboty wyposażono w technologię GYRO, opartą na giroskopie, dzięki czemu urządzenie pracuje w sposób bardziej uporządkowany. Odkurzacz wyposażono w filtr nowej generacji 3D, zapewniający bardzo dużą dokładność czyszczenia. Usuwanie zanieczyszczeń dzięki wbudowanej szczotce dennej.

Transparentne wzierniki pozwalają w łatwy sposób kontrolować stopień zabrudzenia filtra, który czyszczony jest w sposób zapobiegający zabrudzeniu rąk. Odkurzacz R7 współpracuje z aplikacją  umożliwiającą kontrole pracy przez smartfona ( Google play – AstralPool RC).

Specyfikacja odkurzaczy model R

Odkurzacze z logo ZODIAC

Tornax RT 3200 

ALL_PHOTO_RT3200_-2-_01-2017

Idealny do basenów o wymiarach max. 10x5m, o dowolnym kształcie  i dowolnym dnie.

Również do basenów naziemnych o stabilnych ściankach.

Jego cechą charakterystyczną jest BARDZO NISKA WAGA – tylko 5,5 kg  oraz prosty w czyszczeniu filtr

TORNAX_RT3200_Karta produktu

CyclonX RC 4400 i 4401

RC4400-03             RC4400-07                      RC4400-23

CyclonX  RC4400

Robot czyszczący do  basenów o wymiarach max. 12x6m, o dowolnym kształcie  i dowolnym dnie.

Model 4401 wyposażono w specjalne szczotki TPE przeznaczone do czyszczenia basenów poliestrowych i mozaikowych.

Cechą charakterystyczną i największą zaletą tych odkurzaczy jest zaawansowany system ssania cyklonowego. Zanieczyszczenia utrzymywane są w stanie zawieszenia, nie zapychając filtra, dzięki temu,  wydajność urządzenia pozostaje bez zmian.

 

Kolejnym zastosowanym udogodnieniem jest dostęp do filtra poprzez przycisk  Push’N’Go™, który umożliwia zwolnienie rączki unoszącej koszt filtracyjny odkurzacza. Oba modele dostarczane z wózkami.

PL-RC4400_Karta produktu

LINIA VORTEX – najbardziej zaawansowana technicznie z oferty ZODIAC                        Product Visual -RV 5480 (1)                        Product Visual -RV 5480 (3)                               Product Visual -RV 5480 (6)

Cechą charakterystyczną odkurzaczy VORTEX jest unikatowy, opatentowany Lift System, ułatwiający wyjmowanie robota z wody przy użyciu o 20% mniejszej siły.

Dodatkowo urządzenie wyposażono w szeroką szczelinę zasysająca która umożliwia zbieranie dużych zanieczyszczeń, przycisk Push’N’Go™ oraz  zastosowano technologie ssania cyklonowego.

Model RV 4550 posiada 6 trybów pracy – UWAGA SPECJALNY TRYB CZYSZCZENIA LINII WODY  oraz TRYB EXPRES (tylko dno)  może czyścić basen w wymiarach 15 x 7 o każdym kształcie. 

Model RV 5480 IQ 4WD   

Przeznaczony dla basenów o wymiarach 12×6, o dowolnym kształcie.

Oprócz wyposażenia we wszystkie powyższe funkcje , posiada napęd na cztery koła , co ułatwia pokonywanie wszelkich przeszkód w basenie. Obsługa zdalna ze smartfona, poprzez aplikację iAquaLink  (IOS lub Android) – ocena w sklepie Google Play – 4,3

RV 5500 Vortex PRO 4WD Zodiac z pilotem zdalnego sterowania

Dla basenów o wymiarach 15×7, o dowolnym kształcie basenu.

W odróżnieniu od modelu wcześniej wspomnianego, różni się wyposażeniem w pilota zdalnego sterowania, zamiast aplikacji.

Pilot posiada funkcję kinekt, czyli pilot reaguje na ruchy nadgarstka.

PORÓWNANIE MODELI  VORTEX  – DANE TECHNICZNE X

 

POTRZEBUJESZ ODKURZACZA DO ZASTOSOWAŃ HOTELOWYCH (duże niecki ) lub PUBLICZNYCH?  skontaktuj się z naszym biurem pod numerem  71 360 49 30 lub office@astralpool.pl

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW U NASZYCH PRZEDSTAWICIELI LUB W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

UWAGA!!!! – na produkty zakupione w autoryzowanych sieciach sprzedaży oferujemy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Zapytaj swojego sprzedawcę, czy jest naszym autoryzowanym partnerem. 

Elektrolizery soli

Elektrolizery soli

elektrolizer soli

 

Rurowe elektrolizery soli, są to proste urządzenia wytwarzające chlor bezpośrednio na basenie.

 

Te niezwykle popularne w Hiszpanii i Francji urządzenia, w wersji bez pomiaru, stosowane są głównie w basenach zewnętrznych.

Lekko zasolona woda basenowa (stężenie soli podobne do zawartości soli w pocie czy łzach) przepływa przez komorę elektrolizy i tam wytwarzany jest podchloryn sodu, czyli popularny chlor.

Raz zasolona woda w basenie NIE WYMAGA dodawania soli, chyba że duża jej ilość zostanie wymieniona i nastąpi rozcieńczenie soli (NaCl).

Ze względu na ograniczoną stabilność chloru do wody dodaje się jeszcze stabilizator oraz oczywiście korektor pH (bardzo małe ilości).

Do basenu potrzebujemy: 

elektrolizer soli ASTRAL SEL CLEAR   karta produktu_SEL_PURE_PL

+

 regulator pH ASTRAL PH PURE    karta produktu 54048_PH_PURE_PL 

Do zdalnego monitoringu parametrów i ewentualnej regulacji systemu polecamy Fluidra Blue Connect (wersja dla basenów solankowych) 

O szczegóły oferty wiązanej pytaj w dobrych sklepach internetowych lub u naszych wykonawców.

Ekskluzywne baseny DolceVita

Ekskluzywne baseny DolceVita

Poniżej przedstawiamy aranżacje basenów linii DolceVita  i Playa.  Oba systemy są samodzielnymi basenami z układem filtracji w obudowie basenu.

Cecha charakterystyczną jest systemów jest szczególna dbałość o wykończenie i elegancki design, prosto z ojczyzny pięknych form, jaką niewątpliwie są Włochy. 

89dolcevitagold83dolcevitagold80Dolcevita70yDolcevita49playaliving25playa14playa12playa56playaliving

MIŁOŚNIKÓW PONADCZASOWEJ ELEGANCJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU  71 360 49 30 lub office@astralpool.pl 

Chemia basenowa

Środki chemiczne do uzdatniania wody basenowej czyli

popularna  CHEMIA BASENOWA

O jakości środka chemicznego decyduje przede wszystkim zawartość środka czynnego w preparacie, czyli tabletka tabletce nie równa.

Dlaczego tak się dzieje? Niektórzy producenci chcąc sprzedawać więcej środków chemicznych, np tabletek wielofunkcyjnych,  oferują niższe ceny produktów.

Niestety bardzo często niska cena produktu , nie wynika z niższych kosztów wytworzenia a jedynie z zastosowania mniejszej ilości drogich substancji czynnych.

Standardowa  tabletka 250 gramowa renomowanego producenta zawierać będzie duże ilości substancji dezynfektującej i mało wypełniaczy, a podobnie wyglądająca, niejednokrotnie dużo tańsza tableka, mniej renomowanego producenta będzie miała ta znacząco różne.

Nasz sztandarowy produkt tabletki MULTIFUNKCYJNE o nazwach handlowych ACTION 10 i MULTIACTION zawierają ponad 90% substancji dezynfekującej SYMCLOSENE , pozostałe substancje to również związki o działaniu czynnym w wodzie basenowej, np kwas borowy.

Środek chemiczny wytwarzany jest w europejskiej fabryce o wieloletniej tradycji.

AP_FOT_34438_Multiaction-

Atest PZH – HK/W/0416/04/2017

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W DOBRYCH SKLEPACH INTERNETOWYCH

 

Wanny Spa

Wanny Spa

JUŻ WKRÓTCE NOWA LINIA PRODUKTÓW

pure nit Verona Dia Ambiente PURE ERGO

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o zostawienie swoich danych kontaktowych na stronie lub zamówienie rozmowy.

Znajdź nas na Facebook