O nas - https://astralpool.pl/

FLUIDRA ZNACZY STABILNOŚĆ

Holding Fluidra została założona 50 lat temu przez 4 zaprzyjaźnione hiszpańskie rodziny. Nie ma się więc co dziwić, że najważniejsza jest dla niej tradycja i kultywowanie rodzinnych wartości. W chwili obecnej przedsiębiorstwo zatrudnia około 5,5 tys. osób. Od początku swojej działalności, aż do chwili obecnej, holding funkcjonuje bez przerw i dba o to, aby klienci zawsze otrzymywali zamówione produkty na czas.
Fluidra Polska oferuje swoje kompleksowe usługi od przeszło 15 lat. Szacuje się, że od tego czasu sprzedała i zamontowała na polskich basenach materiały o łącznej wartości 200 mln złotych. Znaczenie firmy na świecie stale rośnie, a jej polski oddział obsługuje również m.in.: Litwę, Łotwę czy Estonię.

FLUIDRA ZNACZY NIEZAWODNOŚĆ

Należy zaznaczyć, że oferowane przez markę AstralPool produkty basenowe, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów z rynku europejskiego, ale nie tylko. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim fakt, że charakteryzują się one wysoką jakością i dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
Warto również zaznaczyć, że holding Fluidra posiada własny Dział Badań i Rozwoju, którego zadaniem jest opracowywanie nowych technologii i produktów. Również fabryki koncernu posiadają specjalne jednostki badawcze, odpowiadające za wykonywanie testów technologicznych.
To właśnie dzięki doskonałej organizacji pracy, wszystkie oferowane przez markę AstralPool produkty, charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością, czy sprawdzonym składem materiałowym ,ale również pracują bezawaryjnie przez wiele lat. Doskonała hierarchizacja w strukturach funkcjonowania firmy, pozwala niemalże natychmiast wyeliminować wszelkie ewentualne błędy konstrukcyjne, a uwagi klientów są nieocenione podczas ulepszania oferowanych produktów.

FLUIDRA ZNACZY JAKOŚĆ

Polski oddział firmy Fluidra istnieje na rynku od 2003 roku i od tego tez czasu zatrudnia grono specjalistów, dbających o wysokie standardy produkcji i wizerunek przedsiębiorstwa. Przez 16 lat działalności zespół rozwinął się i dzisiaj jest jednostką, która na co dzień prezentuje jednolitą i wysoką kulturę pracy. Dotyczy to zarówno komunikacji z klientem – w szerokim tego słowa znaczeniu, składania wiążących obietnic, jak również dotrzymywania umów czy tajemnicy handlowej.
Warto również zaznaczyć, że na zespół firmy Fluidra składa się doskonała kadra techniczna – aż siedem spośród dziewiętnastu osób, może poszczycić się tytułem magistra inżyniera. Ponadto szkołę wyższą skończyło czternaście osób, w tym kilka na więcej niż jednym fakultecie. Trzy osoby są absolwentami jednej z najlepszych szkół lotniczych w Polsce, czyli wrocławskiej LZN.
Firma posiada także wieloletnie doświadczenie w technice basenowej. Dysponujemy zarówno szeroką wiedzą praktyczną, jak i teoretyczną. Nasze działania w tym zakresie wykraczają poza sprzedaż różnego rodzaju urządzeń basenowych, ponieważ zajmujemy się również ich uruchamianiem i – w razie potrzeby – serwisowaniem.

FLUIDRA ZNACZY STABILNOŚĆ FINANSOWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że przez 16 lat działalności na polskim rynku, daliśmy się poznać, jako jedno z najbardziej stabilnych przedsiębiorstw, funkcjonujących w obszarze techniki basenowej. Na ten niewątpliwy sukces złożyło się wiele elementów, do których zaliczyć należy m.in. politykę udzielania kredytów kupieckich. Zasady których przestrzegamy, nakazują nam traktować odroczone terminy płatności z dużą ostrożnością i oferować je wyłącznie rzetelnym i sprawdzonym podmiotom.
Stabilna polityka finansowa holdingu na świecie sprawia, że Fluidra może poszczycić się doskonałą płynnością finansową. Spółka osiąga ponad 700 mln euro obrotów rocznie i generuje ok. 60 mln euro czystego zysku. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o to, czy firma będzie istniała w przyszłości oraz nie boją się budować z nami długoletnich relacji.

FLUIDRA ZNACZY PARTNERSTWO

Filozofię współpracy firma Fluidra opiera na biznesie, który charakteryzuje się wysokimi standardami etycznymi. Nie okłamuje, ani tym bardziej nie manipuluje klientem. Przyjęty przez nią system wartości zakłada, że obopólny szacunek przynosi wymierne korzyści.
Wychodzimy z założenia, że klient to najlepszy partner w biznesie, dlatego też staramy się zapewnić mu nie tylko najlepszą obsługę, ale również wsparcie techniczne, szkolenia czy wiele innych korzyści. Z dużym szacunkiem i zaangażowaniem podchodzimy również do każdej zawartej umowy, niezależnie od tego, na jaką kwotę opiewa.

FLUIDRA ZNACZY STYL ŻYCIA

Zarówno holding Fluidra, jak i Fluidra Polska zaliczają się do nowoczesnych i dynamicznych przedsiębiorstw, które dają swoim pracownikom dużo swobody w działaniu. Obowiązująca w nich polityka zakłada, że każdy pracownik powinien być menadżerem na własnym stanowisku i – co szczególnie istotne – utożsamiać się z firmą. Nasi pracownicy są zwartym zespołem, dlatego lubią spędzać wspólnie czas, nawet po godzinach pracy.

FLUIDRA ZNACZY ROZWÓJ I NAJLEPSZA PERSPEKTYWA PRACY

Fluidra SA robi wszystko, co w swojej mocy, aby rozszerzać swoje wpływy na świecie. Nieustannie inwestujemy w najnowocześniejsze technologie oraz dokonujemy zakupów nowych spółek. W niedalekiej przyszłości połączymy się ze znanym i cenionym w branży potentatem basenowym: firmą ZODIAC. Fuzja ta pozwoli stać się nam największym przedsiębiorstwem, działającym w obrębie techniki basenowej na świecie. Szacujemy, że obroty ze sprzedaży sięgną ponad 1,3 mld euro rocznie, a na całym świecie zatrudniać będziemy ok 5500 osób.
Koncern modernizuje już istniejące fabryki i nieustannie otwiera nowe obiekty, które charakteryzują się wysokim stopniem zautomatyzowania. Jego domeną jest stabilna i ugruntowana pozycja na rynku. Warto przy tym pamiętać, że Fluidra to producent, nie zaś dystrybutor, jak ma to miejsce w przypadku konkurencji.
Zapraszamy Państwa do budowania trwałych i partnerskich relacji. Wszystkim naszym klientom zapewniamy stały dostęp do najlepszych jakościowo produktów i konkurencyjnych cen.
Jednocześnie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas już od 16 lat!

Znajdź nas na Facebook