Nowoczesne konstrukcje basenowe - konstrukcja niecki basenowej | AstralPool
Strona główna » Portfolios » Konstrukcje basenowe
Konstrukcje basenowe

Konstrukcje basenowe, konstrukcja niecki basenowej

Projekt i montaż nowoczesnych konstrukcji basenów – ze stali nierdzewnej, naziemnych oraz innych – to specjalność firmy AstralPool. Wykonujemy m.in. przydomowe, a także hotelowe baseny SKYPOOL. W systemie tym możliwe jest zbudowanie niecki basenowej o dowolnych wymiarach, która do podłoża zostanie przymocowana za pomocą specjalnych kotew chemicznych. Ponadto czas jej instalacji jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnych basenów żelbetowych.

Wysokiej klasy baseny ze stali nierdzewnej i nie tylko

W swojej ofercie posiadamy również baseny InoxPool – są to baseny ze stali nierdzewnej, wyróżniające się wysoką wytrzymałością, dużą szczelnością niecki oraz wyjątkowym designem. Kolejną propozycją, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, są baseny Laghetto – to nowoczesne i eleganckie niecki basenowe naziemne. Mniej elegancką, ale równie trwałą ofertą są baseny nadziemne GRE. Sprzedajemy gotowe niecki basenowe, do których zawsze można dokupić części i akcesoria pozwalające dopasować przybasenia lub niecki do własnych potrzeb.

W zakresie naszej działalności mieszczą się takie usługi, jak: dostawa i instalacja interaktywnych atrakcji wodnych oraz wyposażenia fontann. Dokładne informacje o tym, jak powstaje konstrukcja niecki basenowej AstralPool (a w tym m.in. treści związane z budową basenu ze stali nierdzewnej) znajdą Państwo w poniższym katalogu – zachęcamy do zapoznania się z nim!

Znajdź nas na Facebook