Wanny SPA – wanny z hydromasażem | Producent basenów Astralpool
Strona główna » Portfolios » Wanny SPA

Niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się wanny SPA. Nic dziwnego – prywatna wanna SPA daje możliwość relaksu godnego najlepszego salonu odnowy biologicznej, a stworzenie strefy SPA w hotelu czy obiekcie rekreacyjnym znacznie zwiększa jego atrakcyjność. Oferta holdingu Fluidra obejmuje pełną gamę wanien SPA, przeznaczonych zarówno do użytku prywatnego, jak i na basenach publicznych, w hotelach, centrach fitness.

Proponujemy zakup prywatnych wanien SPA z obudową drewnianą lub kompozytową, w zestawie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, w tym także urządzeniami filtracyjnymi oraz pompami i dyszami do masażu wodnego lub powietrznego. Istnieje możliwość zakupu wanny SPA do zabudowy – także z pełnym wyposażeniem oraz akcesoriami.

W ofercie kierowanej do Klientów biznesowych znajdują się wanny SPA do zabudowy, piankowane od zewnątrz, wyposażone dodatkowo w metalową konstrukcję wsporczą.

Z największą przyjemnością doradzimy przy wyborze samych wanien SPA oraz dodatkowych akcesoriów. Zapraszamy ponadto do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu projektowania basenów oraz ich instalacji.

 

Znajdź nas na Facebook