W ciągu ostatnich lat w naszym kraju można zaobserwować coraz większy rozwój obiektów rekreacji masowej, w tym basenów. Wśród nich dominują duże, publiczne obiekty wielofunkcyjne z szerokim zapleczem rekreacyjnym i gastronomiczno-handlowym oferujące swoim gościom szereg atrakcji. Drugą grupę stanowią pływalnie powstałe kilka lub kilkanaście lat temu jako baseny gminne lub przyszkolne. Wiele z nich, chcąc sprostać wymaganiom rynku, przechodzi kompleksową modernizację, rozbudowując infrastrukturę o płytkie baseny dla dzieci czy strefę wellness i spa. Inwestorzy, projektując lub przebudowując te obiekty, zwracają coraz większą uwagę na strefę dla najmłodszych. Dążą do tego, aby była jak najbardziej atrakcyjna.

Basen-atrakcje

Wysokiej jakości atrakcje wodne w swojej ofercie posiada holenderska manufaktura Aqua Drolics. Szeroka gama produktów, jaką oferuje, pozwala zamienić basen w spektakularny plac zabaw dla dzieci. Głównymi ich odbiorcami są duże ośrodki campingowe i hotele we Francji, Hiszpanii, Portugalii i Grecji, baseny publiczne i Aquaparki w Holandii i Niemczech oraz obiekty w wielu innych krajach. Od połowy stycznia 2011 r. dzięki podpisaniu umowy o wyłącznym przedstawicielstwie z Fluidra Polska Sp. z o.o. produkty firmy Aqua Drolics dostępne są również na rynku polskim.

Produkty Aqua Drolics pobudzają dziecięcą wyobraźnię

Różnorodność produktów Aqua Drolics pozwoli na uatrakcyjnienie pobytu zarówno najmłodszych jak i starszych dzieci. Zabawa na ogromnym statku pirackim czy w tajemniczej dżungli pełnej egzotycznych zwierząt pozwoli przeżyć niezapomnianą przygodę. Proste rozwiązania, jak zjeżdżalnie czy kładki w odpowiednim zestawieniu tematycznym (Bambo Style czy Aqualand) nabierają dla dziecka nowego odkrywczego wymiaru. Konstrukcja w formie toru przeszkód pozwala na bezpieczne wprowadzenie elementu sportowej rywalizacji. Aqua Drolics wciąga dziecko do zabawy poprzez interaktywność swych rozwiązań. Używając ręcznej pompki dziecko ustawia wielkość lecącego strumienia wody, a obracając kołem sterowym decyduje o jego sile. Dzięki produktom firmy Aqua Drolics dzieci mogą przemieszczać się miedzy światem rzeczywistym a światem wyobraźni. W ciągu kilku chwil mogą zamienić się w piratów lub bohaterów „Księgi dżungli”. Co ważne, nie dzieje się to za pomocą komputera, ale dziecięcej wyobraźni, która ma dogodne warunki do rozwoju. Produkty Aqua Drolics w naturalny i przyjemny sposób zachęcają dzieci do ruchu i oswajają z wodą.

Basen-atrakcje2

Korzyści inwestycji
  • wzrost konkurencyjności obiektu
  • szersza grupa klientów (rodziny z dziećmi)
  • wydłużenie czasu pobytu
  • większy zysk

W drugiej części tego artykułu zamieścimy informacje o technologii wykonania i szerokich możliwościach montażu produktów Aqua Drolics.